Zwroty

Klient może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, klient musi poinformować zabawkirozwojowe.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: sklep@zabawkirozwojowe.pl).
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zabawkirozwojowe.pl zwraca wszystkie otrzymane od klienta płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym został poinformowany o decyzji klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od klienta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotu płatności zabawkirozwojowe.pl dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie klient zgodzi się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.


Klient jest zobowiązany niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował sklep o odstąpieniu od niniejszej umowy, odesłać lub przekazać zakupione produkty na adres POV Kawęczyn, ul. Kawęczyn 76 , 05-507 Kawęczyn (dopisek: ZabawkiRozwojowe). Termin jest zachowany, jeżeli klient odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odesłany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, powinien posiadać fabryczne opakowanie.

Bezpośredni koszt zwrotu towarów w wyniku odstąpienia od umowy ponosi klient.

Sklep nie odbiera kierowanych do niego przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami.

Zabawki rozwojowe logo

DOSTAWA

Dostawa realizowana jest w zależności od wybory klienta:
1. Kurierem GLS – 17,99 zł za przesyłkę.
2. Paczkomatami InPost – 11,99 zł za przesyłkę.
3. Kurier InPost – 15,99 zł za przesyłkę.
Darmowa dostawa obowiązuje od wartości koszyka 249 zł.