Wyświetlanie 1–36 z 1005 wyników

Drewniane zabawki dla dzieci

Drewniane zabawki dla dzieci to jedne z najczęściej wybieranych produktów. Nic dziwnego, skoro ich trwałość i solidne wykonanie nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości. Drewniane zabawki są bardzo funkcjonalne i kreatywne, a do tego w pełni bezpieczne dla dzieci. Wśród nich znajdują się różnorodne produkty, które pozytywnie wpływają na rozwój Malucha, umożliwiając mu pozyskiwanie wiedzy i nowych umiejętności. A to wszystko podczas niesamowitej zabawy!

Zabawki z drewna

Drewno jest najchętniej wybieranym przez rodziców materiałem, jeżeli chodzi o zabawki dla ich dzieci. Jest ono ekologiczne, co pozytywnie wpływa nie tylko na rozwój ich dziecka, ale i na środowisko. Drewniane zabawki są trwałe i solidne, co pozwala na długie lata użytkowania oraz na uniknięcie nieprzyjemnych wypadków podczas zabawy. Są także bezpieczne i hipoalergiczne. Nie posiadają ostrych krawędzi i mogą być bez obaw wkładane przez Maluchy do buzi. W końcu swobodne poznawanie świata jest podstawą skutecznej edukacji i rozwoju dziecka.

Drewniane zabawki dla dzieci

Drewniane zabawki dla dzieci to gwarancja długoletniej zabawy. Wszystkie są tworzone z największą pasją, aby spełniać wymagania Najmłodszych Użytkowników. Każda zabawka zawiera w sobie edukacyjną przesłankę, a zadaniem dziecka jest odnalezienie jej i przyswojenie, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój i pomoże mu w dalszej edukacji. Dla wszystkich małych i dużych dzieci polecamy ofertę samochodzików, garaży i torów samochodowych, idealnych dla przedszkolaka.

-16%

Samochody, garaże i tory samochodowe

Strażak Sam Nowa stacja ratunkowa, figurka, Simba, 3+

249,00  209,98 
-6%

Samochody, garaże i tory samochodowe

Arka Noego Eko, zabawki drewniane, Classic World, 1,5+

99,34  93,00 
-19%

Samochody, garaże i tory samochodowe

Samochód-sorter do ciągnięcia, Viga, 1,5+

69,19  55,79 
-18%
-19%

Ciężarówki i dźwigi

Dźwig z kontenerami, Viga, 1,5+

70,20  56,99 
-6%
-20%
73,66  58,93