Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Gry logiczne i pamięciowe dla dzieci w każdym wieku

Umysł, podobnie jak ciało, potrzebuje regularnej gimnastyki, by być w dobrej formie! Gry logiczne dla dzieci ćwiczą analityczne myślenie i kojarzenie faktów, dlatego doskonale wpływają na rozwój intelektualny szkraba. Dużą popularnością cieszą się gry pamięciowe memory, które zachęcają dzieci do trenowania zdolności zapamiętywania. Jeśli smyk będzie regularnie grał w gry pamięciowe dla dzieci, jego pamięć z pewnością zauważalnie się poprawi! Zabawa sprawia dużo przyjemności nie tylko malcom, ale i dorosłym.

Gry logiczne dla dzieci z dużym potencjałem intelektualnym

Korzyści, które przynosi granie w gry logiczne, nie da się zliczyć. Taka forma spędzania czasu to doskonały trening szarych komórek! Zabawa rozwija zdolność logicznego myślenia oraz rozumienia zależności przyczynowo-skutkowych, a ponadto uczy m.in. samodzielnego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pokonywania trudności. Dzięki grom logicznym brzdąc będzie świetnie radził sobie w szkole na lekcjach matematyki i innych nauk ścisłych.

Gry pamięciowe memory w różnych odsłonach

Ciekawą alternatywą dla gier logicznych są gry typu memory, które polegają na zapamiętywaniu położenia obrazków i znajdowaniu wśród nich par. Zasady gry są bardzo proste, więc w zabawie może wziąć udział każdy! Memory ćwiczy pamięć, rozwija spostrzegawczość i zdolność koncentracji, a także uczy cierpliwości. W ofercie znajduje się bogaty wybór różnych zestawów – mały bystrzak z pewnością znajdzie coś, co mu się spodoba.

Sprawdź naszą ofertę na pętla motoryczna oraz sorter kształtów. Inni klienci szukali także: zabawa w dorosłych, Sensoryczne zabawki dla niemowląt 0+ i Gry na dworze dla 3 letniego chłopca/dziewczynki.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.