Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Koniki na biegunach, jeździki dla dzieci i bujane zabawki z oparciem

Aktywna zabawa to dobra zabawa! Ścigaj się z chmurami i pędź niczym wiatr! Przygoda czeka! W tej kategorii znajdziesz piękne drewniane koniki na biegunach, kolorowe jeździki. Konik na biegunach to marzenie każdego Malucha. Klasyczny wierzchowiec poniesie Twoje dziecko wszędzie, gdzie poprowadzi je wyobraźnia. W naszym sklepie znajdziesz zarówno piękne, brązowe rumaki, jak i mniej standardowe wierzchowce – jednorożce oraz inne pluszowe bujaki. Oferujemy także koniki na biegunach z oparciem dla najmłodszych pociech. W tej kategorii znajdziecie również jeździki dla dzieci, które pomogą Waszym Maluchom odkrywać przyjemność z dziecięcych środków transportu.

Konik drewniane na biegunach

Koniki na biegunach dostępne są w wielu fantastycznych formach. Dziecko może zasiąść na grzbiecie kolorowego, wykonanego z pluszu jednorożca, a nawet osiołka, i bez liku oddawać się relaksującej zabawie. Bujane zabawki posiadają bardzo wygodne i bezpieczne siedziska, które chronią dzieci przed upadkiem, zapewniając pełen komfort podczas zabawy.

Jeździk dla dzieci

Jeździk to bardziej rozwinięty model konika na biegunach. Oprócz klasycznego bujania, umożliwia on również samodzielne poruszanie na zwierzątku za pomocą przymontowanych kółek. Taka forma aktywności jest atrakcyjna szczególnie dla dzieci starszych, które trening równowagi mają już za sobą. Siedziska wykonane są z miękkiego pluszu, a podstawa z solidnego i trwałego drewna.
Sprawdź naszą ofertę na sorter kształtów oraz zabawki na dwór. Inni klienci szukali także: kuchnia drewniana dla dzieci, Zabawki sensoryczne dla rocznego dziecka i Rowerki dla 2 letniego dziecka.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.