Wyświetlanie 1–36 z 61 wyników

Zabawa w sklep? Dla dzieci to prawdziwa gratka!

Nic bardziej nie rozwija kreatywnego myślenia i wyobraźni dzieci jak zabawa w odgrywanie ról. To doskonały sposób na poznawanie świata i rozwijanie wielu przydatnych umiejętności. Niezależnie od wieku Twojego dziecka, ta forma zabawy zawsze będzie spełniała swoją rolę i zapewniała mu godziny niesamowitej rozrywki. Zabawa w dom, opiekę nad dzieckiem, gotowanie czy zabawa w sklep – dla dzieci to wszystko będzie receptą na najlepszą zabawę pod słońcem.

Drewniane sklepy i lady dla dzieci

Jeśli zabawa w sklep dla dzieci czy gotowanie to coś, co kocha Twoje dziecko, pomocne będą różnego rodzaju akcesoria – na przykład warzywa i owoce, które urozmaicą nie jedną zabawę i potrawę. W ofercie sklepu znajdziesz najlepsze zabawki – warzywa i owoce dla dzieci to jedynie fragment tego, co możesz u nas znaleźć. Doskonałym wyborem będą kasy sklepowe, warzywniaki na kółkach czy lodziarnie. Pokażą dziecku, jak wygląda zawód sprzedawcy oraz nauczą podstaw liczenia i rozbudzą wyobraźnią. Ciekawą opcją mogą być także zestawy do nauki pieczenia, patery z babeczkami i torty – świetnie sprawdzą się, kiedy Twój maluch będzie wcielał się w rolę cukiernika.

Drewniane kasy – bawimy się w sklep!

Każdy rodzic wie, że dzieci uwielbiają bawić się w udawanie dorosłych. Zabawa w sklep dla dzieci to świetny sposób, by dać im możliwość naśladować obowiązki i zachowania dorosłych w bezpiecznych i przyjemnych warunkach. To też okazja do wspólnej, rodzinnej zabawy. Każdy maluch będzie zachwycony!

Akcesoria kuchenne dla dzieci

Wybór ciastek z drewna, Lelin, 3+

37,90 

Akcesoria kuchenne dla dzieci

Taca do herbaty, 22 el., Sevi, 3+

128,50 

Akcesoria kuchenne dla dzieci

Patera ze słodyczami, 15 el., Sevi, 3+

128,50 
-30%

Drewniane warzywa do krojenia

Pizza do krojenia z dodatkami, Viga, 1,5+

69,80  48,90 

Akcesoria kuchenne dla dzieci

Taca na śniadanie, 16 el., Sevi, 3+

109,00