Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Gry karciane i zestawy kart dla dzieci

Gra w karty to ponadczasowa rozrywka, która potrafi umilić czas jak nic innego. Gry karciane nigdy nie zawodzą – wystarczy schować je do szuflady lub plecaka i wyciągnąć, kiedy zacznie doskwierać nuda. Karcianki rozwijają spryt oraz zdolność abstrakcyjnego myślenia, a ponadto uczą planowania i przewidywania ruchów innych. Mimo że gry karciane dla dzieci są tworzone z myślą o małych bystrzakach, to spodobają się też dorosłym. Rodzinny wieczór spędzony na grze z pewnością zapewni wiele miłych wspomnień.

Gry karciane na każdą okazję

Karcianki sprawdzają się w każdej sytuacji – warto mieć je zawsze przy sobie, by nie dać się zaskoczyć nudzie! Talia kart w kieszeni przyda się podczas spotkań towarzyskich oraz wyjazdów, na przykład biwaków i wycieczek szkolnych. Do doskonałej zabawy wystarczy trochę miejsca i partner do gry. Granie w karty pozwala poznać dziecku smak zwycięstwa i gorycz porażki. Obserwując zachowania dorosłych, malec uczy się, jak powinno się reagować na sukcesy i niepowodzenia.

Karcianki dla małych spryciarzy

Jak wybrać grę, która przypadnie smykowi do gustu? W podjęciu decyzji może pomóc zalecany przez producenta wiek dziecka – w końcu aby szkrab cieszył się grą, jej zasady muszą być dla niego w pełni zrozumiałe. Warto zwrócić także uwagę na tematykę (zwierzęta wodne, baśnie, dinozaury…) oraz design. Oryginale ilustracje i piękne kolory pomogą oczarować brzdąca! W ofercie rodzic znajdzie również zestawy kart do zadań specjalnych, na przykład nauki liczenia.
Sprawdź naszą ofertę na wycinanki dla dzieci oraz zabawy teatralne dla dzieci. Inni klienci szukali także: układanki drewniane, kolorowanki dla dzieci i lalka szmaciana.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.