Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Gry memo dla dzieci

Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa gier memo? Ta ponadczasowa zabawa to niezwykła frajda dla dzieci, które uwielbiają ćwiczyć swoją pamięć. Dzięki odkrywaniu kolejnych, kolorowych kart, Twój maluszek nie tylko udoskonali swoją koncentrację, ale także nauczy się poznawać nowe słowa, czy też rozpoznawać kolory. W naszej ofercie znajduje się mnóstwo różnych wariantów tej popularnej gry. Można znaleźć zarówno zestawy przedstawiające zwierzątka, jak i ilustracje związane z kosmosem!

Najlepsze gry memo dla dzieci

Wśród dostępnych modeli znajdują się także takie, przystosowane do częstego przenoszenia. Karty memo schowane w stylową walizkę są nie tylko ułatwieniem podczas podróżowania, ale też stanowią piękny prezent dla dziecka! Ilość dostępnych opcji i pomysłów na zaaranżowanie rozgrywki sprawi, że Twój maluszek będzie cieszył się grą przez długie godziny!

Gry memo dla najmłodszych

Producenci zadbali także o najmłodszych graczy. Uproszczone wersje memo, to kolorowe, zachęcające do zabawy karty, krążki, obrazki, które z pewnością zaciekawią Twojego maluszka. To także pierwszy krok do doskonalenia koordynacji ręka-oko oraz motoryki małej, odpowiedzialnej za sprawność dłoni i palców.
Sprawdź naszą ofertę na klocki dla niemowląt oraz stoliki edukacyjne drewniane. Inni klienci szukali także: jeździk dla dziecka, zestawy kreatywne i drewniany sorter kształtów .

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.