Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Gry podróżne i kieszonkowe na dalekie wyprawy dla dzieci

Jak sprawić, by podczas długich podróży brzdąca nie dopadła nuda? Idealnym środkiem zaradczym są gry podróżne dla dzieci, które umilają czas spędzony w samolocie, pociągu, samochodzie czy autobusie. W trakcie podróży autem uwagę malca pochłoną gry do samochodu dla dzieci. Smyk nawet nie zauważy, kiedy dotrzecie na miejsce! Lekkie i poręczne gry kieszonkowe dla dzieci można zabrać je ze sobą wszędzie. Nieważne, gdzie się wybieracie – ciekawa gra w walizce lub torebce na pewno się przyda.

Gry podróżne dla dzieci, które nie znoszą nudy

Gry podróżne potrafią zająć szkraba na długie godziny i sprawić, że nawet najdłuższa podróż mija raz-dwa! W ofercie znajdują się zarówno oryginalne, nowoczesne zestawy, jak i tradycyjne gry w nowych odsłonach, takie jak memory, warcaby, chińczyk czy domino. Niektóre z nich ćwiczą pamięć i spostrzegawczość, inne uczą planowania oraz strategicznego myślenia. Rodzaj gry warto dopasować do upodobań dziecka. Poznaj nasze 10 pomysłów na niestandardowe gry podróżne.

Gry kieszonkowe dla dzieci idealne na wyjazd

W czasie podróży i na wakacjach świetnie sprawdzają się gry kieszonkowe, które niewiele ważą i nie zajmują dużo miejsca w walizce. Warto mieć je zawsze przy sobie, by w każdej chwili móc dostarczyć dziecku rozrywki. Atrakcyjna tematyka i kolorowe wzory zachęcają do wesołej zabawy. Taka forma spędzania czasu sprawia mnóstwo frajdy, a jednocześnie pomaga rozwijać ważne umiejętności, na przykład zdolność planowania własnych działań i szybkiego kojarzenia faktów.
Sprawdź naszą ofertę na zabawki do ciągnięcia dla dzieci oraz pluszaki. Inni klienci szukali także: gry dla dzieci, rysowanki i hulajnoga dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.