Gry sensoryczne wspierające integrację sensoryczną dzieci i niemowląt

Gry sensoryczne są tworzone z myślą o dzieciach, które zaczynają poznawać otaczający je świat. Zabawki tego typu działają na różne zmysły, dzięki czemu wspierają integrację sensoryczną. Wykonano je z trwałych, bezpiecznych materiałów i dostosowano do potrzeb najmłodszych. Gry sensoryczne dla niemowlaków w pełni angażują uwagę maluszka. Smyk poznaje różne faktury, przysłuchuje się intrygującym dźwiękom i wodzi wzrokiem po kolorowych elementach. Jako upominek dla dziecka powyżej pierwszego roku życia świetnie sprawdzą się gry sensoryczne 1+.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Gry sensoryczne oddziałujące na zmysły

Zabawa grami sensorycznymi dostarcza dziecku dużo radości i aktywuje zmysły wzroku, dotyku oraz słuchu. Zabawki sensoryczne przykuwają uwagę szkraba żywymi kolorami, zróżnicowanymi materiałami i brzęczącymi akcesoriami. Niektóre przedmioty grają i świecą się, wzbudzając prawdziwy zachwyt brzdąca! Gry wspierające integrację sensoryczną mogą polegać na przykład na rozróżnianiu cech przedmiotów za pomocą tylko jednego ze zmysłów.

Angażujące gry sensoryczne dla niemowlaków

Integracja sensoryczna ma niebagatelne znaczenie dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Jak ją wspierać? Jednym ze sposobów jest zachęcanie malca do kontaktu z grami sensorycznymi. Zabawki tego typu stymulują różne zmysły, rozbudzają dziecięcą ciekawość świata i zachęcają do podejmowania ekscytujących wyzwań. Wybierając zabawkę, warto postawić na sprawdzoną firmę, która dba o bezpieczeństwo najmłodszych i korzysta z wysokiej jakości materiałów.
Sprawdź naszą ofertę na pluszaki oraz pluszowe misie. Inni klienci szukali także: karcianki, chodzik pchacz i gry i zabawy dla dzieci na dworze.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.