Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Łowienie rybek dla dzieci – gry z wędką magnetyczną

Gra w łowienie rybek to doskonały sposób na spędzanie czasu, kiedy za oknem nie dopisuje pogoda. Przenieś wędkowanie do wewnątrz i zobacz jak świetnie można się bawić w rodzinnym gronie! Gra w łowienie rybek to także świetne ćwiczenie dla Twojego maluszka, pomagające rozwijać precyzję ruchów, koncentrację i cierpliwość. Zorganizuj konkurs wśród domowników, kto „złowi” więcej rybek wygrywa. Łowienie rybek to zabawa, która nigdy się nie nudzi!

Gra w łowienie rybek na magnes

Łowienie rybek na magnes to rewelacyjna gra zręcznościowa, która z pewnością spodoba się każdemu maluszkowi! Złapcie dołączone do zestawu wędki i przygotujcie się na niesamowitą przygodę pełną śmiechu i radości. Zobaczcie kto okazał się najwytrwalszym wędkarzem.

Rybki do łowienia – zabawka uwielbiana przez dzieci

Rybki, kaczuszki, morskie zwierzątka – w ofercie znajduje się wiele wariantów gry w łowienie. Zdecydujcie razem z maluszkiem, która wersja najbardziej wam odpowiada i wypróbujcie swoich sił. Łowienie rybek na wędkę pozwoli Twojemu dziecku ćwiczyć koordynację ręka-oko oraz motorykę małą odpowiedzialną za sprawność dłoni i palców.
Sprawdź naszą ofertę na zabawki sensoryczne oraz motoryczne kostki dla dzieci. Inni klienci szukali także: najlepsze gry planszowe, jak nauczyć dziecko liczyć i nauka alfabetu zabawki.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.