Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Rzutki magnetyczne dla dzieci

Gra w rzutki magnetyczne to wspaniały sposób na kreatywne spędzenie czasu! Dzięki grze w rzutki magnetyczne Twój maluszek będzie mógł przy okazji ćwiczyć celność oraz precyzję ruchów. Magnetyczne rzutki to także gwarancja bezpieczeństwa podczas zabawy i świetna alternatywa do klasycznego darta. Twój maluszek może grać w rzutki w rodzinnym gronie, z rówieśnikami lub indywidualnie.

Tarcza do rzutek – wybierz ulubiony motyw

W ofercie znajduje się mnóstwo wariantów magnetycznych rzutek. Tarcze są skonstruowane tak, aby łatwo można było schować je do dołączonej tuby. Możesz wybrać także wersję dwustronną, z różnymi ilustracjami i zmienną punktacją, aby cieszyć się zabawą przez długie godziny! Barwne obrazki z pewnością zachęcą Twoje dziecko do wspólnej zabawy.

Rzutki na rzep dla dziecięce

Spośród wielu propozycji gier w rzutki, możemy także znaleźć, całkowicie bezpieczną dla najmłodszych maluszków, wersję na rzep. Wystarczy rzucić piłeczkę lub lotkę i patrzeć jak wczepia się w tarczę za pomocą silnego rzepu. Wypróbujcie z Twoją pociechą różne wersje, aby sprawdzić, która najbardziej przypadnie wam do gustu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie