Wyświetlanie 1–36 z 41 wyników

Drewniane klocki do układania dla dzieci

Klocki drewniane to uwielbiana przez wszystkich – nie tylko przez dzieci – forma kreatywnej zabawy. To właśnie te małe, kolorowe elementy, pozwalają choć na chwilę stać się prawdziwym konstruktorem, architektem czy budowlańcem. Oprócz możliwości samodzielnej pracy, klocki dadzą dziecku szansę na rozwijanie zdolności manualnych i umysłowych. Drewniane klocki dla dzieci będą ciekawym sposobem, aby pokazać Maluchom, jak niesamowite cuda mogą zbudować, przy pomocy swoich małych rączek!

Klocki drewniane dla dzieci

Klocki są ciekawym pomysłem na pierwszą zabawkę dla dziecka. Pozwolą mu nie tylko oddać się beztroskiej zabawie w budowanie, ale także przyniosą ciekawą lekcję o kolorach i kształtach. Z tym zadaniem świetnie poradzą sobie drewniane sortery na klocki. Inspiracją dla Pociech będą również klocki do normalnego układania, z których dziecko może tworzyć własne, oryginalne konstrukcje, które wykorzysta do dalszej zabawy.

Zestawy drewnianych klocków konstrukcyjnych

Bardzo fajną formą zabawy, są klocki konstrukcyjne, które w odróżnieniu od typowych klocków, posiadają specyficzne elementy, pozwalające na samodzielne skręcanie i rozkręcanie. W każdym zestawie znajdują się odpowiednie elementy, za pomocą których mogą powstać prawdziwe arcydzieła! Klocki konstrukcyjne doskonale ćwiczą u dzieci logiczne myślenie, a duże, drewniane elementy pozwolą na bezpieczną samodzielną zabawę.
Sprawdź naszą ofertę na zabawki naukowe dla dzieci oraz eksperymenty biologiczne dla dzieci. Inni klienci szukali także: zabawki kreatywne dla 3 latka, drewniany sorter kształtów i układanki drewniane.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.