Wyświetlanie jednego wyniku

Klocki Mini Mix – Plus Plus

Klocki Plus Plus Mini Mix – zabawa przez długie godziny

Klocki Plus Plus Mini Mix to zabawa gwarantowana! Zestawy składają się z elementów o wymiarach 20 mm. Dzięki klockom Plus Plus Mini Mix Twój maluszek rozwinie wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność. Zabawa klockami to także doskonały pomysł na ćwiczenie koordynacji ręka-oko oraz motoryki małej, odpowiedzialnej za sprawność dłoni i palców.

Zestawy klocków Plus Plus Mini Mix, składające się z wielu różnokolorowych elementów, pozwolą Twojemu dziecku dopracować fantastyczne konstrukcje do perfekcji! W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe zestawy do złożenia według instrukcji, jak i kolorowe klocki w dużej ilości sztuk, które można układać w dowolny sposób, lub wykorzystać jako uzupełnienie do innych zestawów.
Sprawdź naszą ofertę na tablice magnetyczne dla dzieci oraz puzzle dla dzieci. Inni klienci szukali także: drewniany stolik edukacyjny, konstrukcje dla dzieci i gry pamięciowe memory.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.