Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Klocki Plus Plus Mini Tuba – zabawa z wyobraźnią

Klocki Plus Plus Mini Tuba to doskonała zabawka, pakowana w tubę, którą zabierzecie z maluszkiem w każdą podróż! Zestawy składają się z elementów o wymiarach 20 mm. Dzięki klockom Plus Plus Mini Tuba Twój maluszek rozwinie wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność. Zabawa klockami to także doskonały pomysł na ćwiczenie koordynacji ręka-oko oraz motoryki małej, odpowiedzialnej za sprawność dłoni i palców.

Zestawy klocków Plus Plus Mini Tuba pozwolą Twojemu dziecku stworzyć niesamowite i oryginalne konstrukcje. W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe zestawy do złożenia według instrukcji, jak i kolorowe klocki w dużej ilości sztuk, które można układać w dowolny sposób, lub wykorzystać jako uzupełnienie do innych zestawów.
Sprawdź naszą ofertę na puzzle dziecięce oraz puzzle magnetyczne. Inni klienci szukali także: pluszowe króliki, puzzle do kolorowania i gry sensoryczne dla niemowlaków.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.