Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Gitary dla dzieci

Dzieci są niezgłębioną skarbnicą talentów muzycznych i jednym z największych błędów jakie można wtedy popełnić, to przegapić jeden z nich. Dlatego tak ważne jest, aby obserwować rozwój swojego dziecka już od najmłodszych lat i pomóc mu w wydobyciu jego potencjału. Gitary dla dzieci to doskonały sposób, aby dać dzieciom możliwość sprawdzania swoich sił. Gitary dziecięce mogą być pierwszymi instrumentami pobudzającymi wyobraźnię muzyczną Twojego dziecka, a mogą także stać się furtką do barwnego świata dźwięków.

Gitary dla dzieci…jak dla dorosłych!

Gitary dziecięce są tak wykonane, że przypominają prawdziwą gitarę zarówno pod względem wyglądu, jak i budowy – różni je tylko odpowiednio mniejszy rozmiar dostosowany do wieku dzieci. Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało okazję poczuć się jak prawdziwy gitarzysta estradowy. Za sprawą miękkich strun komfort grania jest jeszcze lepszy, a przepiękny design każdej z gitar zachęca do nauki i ćwiczeń. Gitara to doskonały prezent dla każdego Maluszka, który chce poczuć ducha muzyki – nie tylko rozrywkowej!

Rozwijające gitary dziecięce

Gitara to instrument, który pomaga wyćwiczyć i rozwijać takie funkcje, jak uwaga, cierpliwość, kreatywność oraz sprawność wzrokowo – ruchowa. Kontakt z muzyką działa również relaksująco, a szarpanie strun jest doskonałą formą konstruktywnego uwalniania energii. Do wyboru są zarówno zestawy muzyczne z gitarą, jak i różne rodzaje pojedynczych gitar, m.in. sześciostrunowe – na wzór akustycznych; czterostrunowe – na wzór ukulele, czy też gitary rockowe. Co więcej, różnoraki design i rozmiar pozwalają dokonać jeszcze trafniejszego zakupu.
Sprawdź naszą ofertę na rowerki biegowe dla dzieci oraz Magnesy dla dzieci. Inni klienci szukali także: tablice magnetyczne suchościeralne, zabawki muzyczne dla dzieci i pluszowe króliki.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.