Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Plastelina i ciastolina z foremkami do lepienia dla dzieci

Samodzielne zabawy stanowią dla dziecka nie lada wyzwanie. A jeżeli może pobrudzić przy nich rączki… to sprawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna! Kolorowa plastelina oraz ciastolina pozwolą dzieciom na zaprojektowanie własnych niesamowitych dzieł sztuki. Możliwość wykorzystywania zabawki na swój indywidualny sposób, będzie dla każdego bardzo zachęcająca. Ciastolina z foremkami doskonale wprowadzi dziecko w świat plastycznych doznań, udostępniając mu do tworzenia gotowe kształty.

Plastelina, ciastolina i kolorowe foremki

Zarówno plastelina, jak i ciastolina świetnie ćwiczą małą motorykę dziecka. Możliwość pracy rączkami to doskonała gimnastyka dla małych paluszków. Ciastolina i plastelina rozbudzi dziecięcą kreatywność i chęć do samodzielnej pracy. Zestaw z kolorowymi foremkami dostarczy gotowych kształtów i inspiracji do dalszej zabawy.

Lodziarnia z ciastoliny

Ta fantastyczna masa plastyczna sprawdzi się także podczas bardziej tematycznych zabaw. Z jej pomocą można poczuć się jak prawdziwy sprzedawca lodów! Tworząc te uwielbiane przez wszystkich przysmaki, można do woli łączyć ze sobą kolory ciastolin. Zestaw jest wyposażony we wszelkie niezbędne narzędzia, aby zabawa już zawsze kojarzyła się dziecku z przyjemnie spędzonym czasem.
Sprawdź naszą ofertę na Klocki dla dzieci oraz Klocki blocki. Inni klienci szukali także: długie puzzle dla dzieci, układanki dla dzieci i zabawki I eksperymenty naukowe dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.