Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Długie kolorowanki dla dzieci

Które dziecko nie lubi kolorować? Gotowe kolorowanki to pomysł na wielogodzinną i bardzo angażującą zabawę. Zatem kredki w dłoń i czas zabierać się do pracy! Tylko uwaga, aby nie wyjechać za linie! Doskonałym sposobem zagospodarowania dziecięcego popołudnia są także długie kolorowanki, które – oprócz jeszcze dłuższej zabawy – pozwalają dzieciom poznać więcej elementów otaczającego świata. I oczywiście można użyć do nich jeszcze więcej niesamowitych kolorów!

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki są dostępne w bardzo wielu formach, rozmiarach i wzorach. Dzięki temu każdy Maluch ma szansę odnalezienia ulubionej kolorowanki, co znacznie wpływa na jego zaangażowanie w pracę. Przecież gotowy obrazek z ulubionym motywem musi być piękny! Dodatkowo, gdy wzory się nie powtarzają, dziecko może odkrywać i poznawać coraz więcej elementów, a pozyskana wiedza przyda mu się w późniejszym życiu.

Kolorowanki w rolce z kredkami

Kolorowanki są także dostępne w formie zestawu, w którym znajdują się kolorowe kredki, gotowe do wspólnej zabawy. Stanowi to dla dziecka niesamowite ułatwienie, ponieważ pozwala na kompaktowe przechowywanie i przenoszenie zabawki. Kredki są dostępne w podstawowych kolorach, umożliwiających pokolorowanie całego obrazka, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby do zabawy używać także innych barw.
Sprawdź naszą ofertę na Klocki blocki oraz Klocki plus plus. Inni klienci szukali także: puzzle sensoryczne drewniane, drewniany stolik edukacyjny i zabawki biologiczne dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.