Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Długie kolorowanki dla dzieci

Które dziecko nie lubi kolorować? Gotowe kolorowanki to pomysł na wielogodzinną i bardzo angażującą zabawę. Zatem kredki w dłoń i czas zabierać się do pracy! Tylko uwaga, aby nie wyjechać za linie! Doskonałym sposobem zagospodarowania dziecięcego popołudnia są także długie kolorowanki, które – oprócz jeszcze dłuższej zabawy – pozwalają dzieciom poznać więcej elementów otaczającego świata. I oczywiście można użyć do nich jeszcze więcej niesamowitych kolorów!

Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki są dostępne w bardzo wielu formach, rozmiarach i wzorach. Dzięki temu każdy Maluch ma szansę odnalezienia ulubionej kolorowanki, co znacznie wpływa na jego zaangażowanie w pracę. Przecież gotowy obrazek z ulubionym motywem musi być piękny! Dodatkowo, gdy wzory się nie powtarzają, dziecko może odkrywać i poznawać coraz więcej elementów, a pozyskana wiedza przyda mu się w późniejszym życiu.

Kolorowanki w rolce z kredkami

Kolorowanki są także dostępne w formie zestawu, w którym znajdują się kolorowe kredki, gotowe do wspólnej zabawy. Stanowi to dla dziecka niesamowite ułatwienie, ponieważ pozwala na kompaktowe przechowywanie i przenoszenie zabawki. Kredki są dostępne w podstawowych kolorach, umożliwiających pokolorowanie całego obrazka, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby do zabawy używać także innych barw.