Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Odlewy gipsowe do zabawy i rzeźbienia dla dzieci

Dla wszystkich miłośników twórczej zabawy zostały zaprojektowane specjalne zestawy, umożliwiające tworzenie odlewów gipsowych. Cała zabawa rozpoczyna się już wraz z otwarciem pudełka. Dziecko ma szansę własnoręcznie wykonać cały projekt, a przy tym może poczuć się jak prawdziwy artysta! Podobnie sprawa ma się z zabawkami do rzeźbienia, które będą dla małych rączek inspirującą lekcją poznawania kształtów oraz świetnym ćwiczeniem na rozwój małej motoryki.

Odlewy gipsowe

Gipsowe odlewy są dostępne w wielu ciekawych kształtach i z pewnością zachwycą każdego dzieciaka! Oryginalne jednorożce, motyle czy nawet straszne zwierzęta pozwolą nacieszyć się możliwością samodzielnego tworzenia. Odlewy gipsowe są formą bardzo kreatywnej zabawy, która ma na celu pobudzanie u dziecka kreatywności. Gotowymi figurkami można do woli ozdabiać dziecięce cztery kąty.

Odlewy gipsowe z farbami i brokatem

Gdy odlew jest już gotowy, nadchodzi czas ozdabiania. W tym celu warto sięgnąć po dołączone do zestawu farbki czy brokat i nadać blasku swojemu dziełu! Niech możliwość samodzielnego ozdobienia odlewu będzie dla dziecka motywacją do pracy. Może ono upiększać figurki na swój własny, oryginalny sposób, bowiem w kreatywnej zabawie nie ma złych wyborów!
Sprawdź naszą ofertę na Zestawy muzyczne dla dzieci oraz Bębenki dla dzieci. Inni klienci szukali także: puzzle szukaj I znajdź, Zabawki pluszowe dla dzieci i gry I zabawki uczące geografii.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.