Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Odlewy gipsowe do zabawy i rzeźbienia dla dzieci

Dla wszystkich miłośników twórczej zabawy zostały zaprojektowane specjalne zestawy, umożliwiające tworzenie odlewów gipsowych. Cała zabawa rozpoczyna się już wraz z otwarciem pudełka. Dziecko ma szansę własnoręcznie wykonać cały projekt, a przy tym może poczuć się jak prawdziwy artysta! Podobnie sprawa ma się z zabawkami do rzeźbienia, które będą dla małych rączek inspirującą lekcją poznawania kształtów oraz świetnym ćwiczeniem na rozwój małej motoryki.

Odlewy gipsowe

Gipsowe odlewy są dostępne w wielu ciekawych kształtach i z pewnością zachwycą każdego dzieciaka! Oryginalne jednorożce, motyle czy nawet straszne zwierzęta pozwolą nacieszyć się możliwością samodzielnego tworzenia. Odlewy gipsowe są formą bardzo kreatywnej zabawy, która ma na celu pobudzanie u dziecka kreatywności. Gotowymi figurkami można do woli ozdabiać dziecięce cztery kąty.

Odlewy gipsowe z farbami i brokatem

Gdy odlew jest już gotowy, nadchodzi czas ozdabiania. W tym celu warto sięgnąć po dołączone do zestawu farbki czy brokat i nadać blasku swojemu dziełu! Niech możliwość samodzielnego ozdobienia odlewu będzie dla dziecka motywacją do pracy. Może ono upiększać figurki na swój własny, oryginalny sposób, bowiem w kreatywnej zabawie nie ma złych wyborów!

-37%

Odlewy gipsowe i rzeźbienie

Gips do odlewów, SES Creative

37,90  24,00 
-31%
61,00  41,88 
-37%
-36%
57,50  36,99 
Brak w magazynie
56,77 63,99