Wyświetlanie 1–36 z 48 wyników

Zabawki do samodzielnego szycia, tworzenia biżuterii i prasowanek dla dzieci

Wyszywanie wcale nie jest przeznaczone tylko dla dorosłych. Wystarczy odpowiednie dostosowanie elementów do małych rączek dziecka… i voilà! Zabawki do szycia z pewnością przypadną do gustu wszystkim dziewczynkom. Jeśli jednak wyszywanie nie budzi w nich entuzjazmu, to na pewno odnajdą się w projektowaniu bransoletek, które umożliwią im zestawy do tworzenia biżuterii. Dla chłopców proponujemy prasowanki – oczywiście koralików, prasowanie odzieży zlecą im ich przyszłe żony. 😊

Zestawy do wyszywania i tworzenia biżuterii

Typowo dziewczęce zabawki, które przynoszą dużo frajdy, ale także uczą od najmłodszych lat. Wyszywanki są specjalnie dopasowane do rączek dziecka, aby cała zabawa była bardzo autentyczna, dzięki czemu może poczuć się ono jak dorosła osoba. Tworzenie biżuterii to oryginalny sposób na pobudzanie wyobraźni, bowiem dziecko dostając „zielone światło” może tworzyć co tylko wpadnie mu do głowy!

Prasowanki dla dzieci

Prasowanki to bardzo kreatywna zabawa, która wymaga dużej precyzji. Na samym początku warto zaopatrzyć dziecko w zestawy, które będą posiadały gotowe szablony do ułożenia pożądanych kształtów. Jego zadaniem będzie wtedy jedynie odpowiednie ułożenie kolorowych koralików. W późniejszych etapach zabawy, można zainwestować w podkładki, dzięki czemu dziecko może wymyślać własne kształty, rozwijając przy tym swoją zręczność i wyobraźnię.
Sprawdź naszą ofertę na Pozostałe instrumenty dla dzieci oraz Stroje karnawałowe dla dzieci. Inni klienci szukali także: hulajnogi 2w1, zabawki I eksperymenty naukowe dla dzieci i puzzle przestrzenne dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.