Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Tablice i sztalugi dla dzieci

Tablica na sztaludze to piękny prezent dla każdego miłośnika malowania i rysowania. Dzięki sztaludze Twój maluszek może poczuć się jak prawdziwy artysta! Zabawa farbkami, kredkami, pastelami na płótnie pozwala rozwijać kreatywność i wyobraźnię maluszków. Malowanie z wykorzystaniem tablicy na sztaludze to także doskonały pomysł na ćwiczenie precyzji i cierpliwości. Pędzel w dłoń! Pora stworzyć dzieło sztuki!

Tablica kredowa na sztaludze – zabawa w szkołę

Na tablicy kredowej Twoje dziecko może nie tylko zapisywać ważne notatki, ale też wykonywać proste działania matematyczne, czy też uczyć się alfabetu. Zabawa kredą to doskonałe ćwiczenie rozwijające sprawność dłoni i palców oraz precyzję ruchów. Na tablicy kredowej można także rysować piękne ilustracje, rozwijając tym samym wyobraźnię i kreatywność.

Tablice edukacyjne dla dzieci – nauka poprzez zabawę

W ofercie znajdują się także interaktywne tablice edukacyjne, które umieszcza się na ścianie. Dzięki nim Twoje dziecko może poznawać kształty i dźwięki. Poprzez doprowadzanie obiektów do celu, przez wyżłobione w drewnie labirynty, Twój maluszek może także ćwiczyć motorykę małą i koordynację ręka-oko. Tablice edukacyjne to wspaniała zabawa przez długie godziny!
Sprawdź naszą ofertę na Stroje karnawałowe dla dzieci oraz Maty edukacyjne dla niemowląt. Inni klienci szukali także: pierwsze rowerki dla dziecka, zabawki biologiczne dla dzieci i zestawy puzzli dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.