Wyświetlanie 1–36 z 85 wyników

Wycinanki i naklejanki do zabawy dla dzieci

Wycinanki dla dzieci to bardzo angażująca praca, która rozwija dziecięce zdolności manualne. Posługiwanie się nożyczkami nie będzie dla Malucha już żadną sztuką – no chyba, że artystyczną! Wycinanki świetnie wpływają na dziecięcą motorykę, koncentrację oraz wspomagają rozwój kreatywnego i logicznego myślenia. Na podobnej zasadzie działają naklejanki dla dzieci, których niebagatelne wzory ozdobią niejedno dziecięce arcydzieło.

Wycinanki dla dzieci

Wśród wycinanek dla dzieci, prym wiodą te, w których dziecko może kreować postacie z różnorodnych, samodzielnie wyciętych elementów. Daje to Maluchom duże pole manewru, co automatycznie sprawia, że praca staje się atrakcyjniejsza, a dzieci chętniej się do niej zabierają. Czasem do zdrowej i kreatywnej zabawy wystarczy tylko para nożyczek!

Naklejanki dla dzieci

Naklejki to elementy, którymi można zdobić nie tylko prace plastyczne, ale również pokój czy rzeczy osobiste. Na każdej z tych powierzchni kolorowe naklejki będą prezentowały się niesamowicie! Z myślą o dzieciach stworzono również specjalne naklejanki, w których za pomocą małych nalepek można dekorować gotowe plansze.

-25%
15,90  11,90 
-25%
-37%