Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Zestawy do tworzenia biżuterii

Każda dziewczynka w pewnym momencie zaczyna przyglądać się codziennym czynnością swojej mamy. Nieudolne spacery w za dużych szpilkach, pierwsze próby własnoręcznego makijażu znalezioną szminką i strojenie się w najlepszą biżuterię to całkiem normalne sytuacje. Zestawy do tworzenia biżuterii nie tylko pozwolą małej modnisi się stroić, ale również będzie ona mogła sama zaprojektować i wykonać swoje własne, najpiękniejsze ozdoby.

Koraliki: kształty i kolory do samodzielnego tworzenia

Tworzenie biżuterii to ciekawa i przede wszystkim kreatywna zabawa, która może być dopasowana do odpowiedniego wieku, gdyż każdy zestaw biżuterii dla dzieci posiada oznaczenie wiekowe. Zabawa koralikami rozwija sprawności manualne u mniejszych dzieci oraz utrwala poznane kolory. Z kolei starsze dziewczynki z pewnością zainteresują się taką czynnością jak plecenie bransoletek, które mogą później założyć, by pochwalić się swoimi zdolnościami.

Biżuteria dla dzieci do zabawy

Samo tworzenie biżuterii to nie jedyny pomysł na kreatywną zabawę dla dzieci. Wykonane ozdoby mogą również posłużyć dzieciom do zabawy dając im całą masę pomysłów. Salon jubilerski, kolorowa pracownia dziecięcego rękodzieła, czy strojenie lalki w najpiękniejsze koralikowe dekoracje to tylko kilka z wielu możliwości wykorzystania powstałych ozdób. Szeroki wybór motywów zestawu do tworzenia biżuterii pozwala na zakup idealnego prezentu zgodnego z aktualnymi preferencjami dziecka.
Sprawdź naszą ofertę na Latawce dla dzieci oraz Miecze dla dzieci. Inni klienci szukali także: eksperymenty chemiczne dla dzieci, najlepsze gry planszowe i zabawki dla dzieci 0-3.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.