Wyświetlanie 1–36 z 1931 wyników

Zabawki dla dzieci w wieku 0-3 lat

Czym byłoby dzieciństwo bez… zabawek! Te niesamowite przedmioty posiadają magiczną moc, która pozwala na odrobinę nauki przy dużej dawce rozrywki. Zabawki dla niemowląt dadzą dziecku dobry start w przyszłość, dlatego należy odpowiednio dobierać je pod etap rozwoju dziecka. Kategoria zabawek dla dzieci w wieku 0-3 lat przepełniona jest bardzo oryginalnymi i kolorowymi produktami, które dodatkowo są tworzone z myślą o bezpieczeństwie Najmłodszych.

Sortery kształtów i piramidy

Piramidka edukacyjna Żabka, Viga, 2+

32,00 

Zabawki do ciągnięcia

Piesek do ciągnięcia, Viga, 1,5+

49,99 

Krzesełka dla dzieci

Krzesełko Krówka, Scratch, 3+

152,99 
117,99 

Zabawki dla Maluchów 0-3 lat

Piękne, kolorowe i do tego niesamowicie funkcjonalne – takie właśnie powinny być zabawki dla niemowląt. To dzięki nim dziecko może prawidłowo się rozwijać oraz zdobywać potrzebną wiedzę, dlatego warto zapewniać mu produkty, dostosowane do jego aktualnego wieku. Zabawki 0-3 są bardzo pomysłowe, aby dziecku nigdy nie zabrakło zdrowej rozrywki!

Drewniane zabawki dla niemowląt

Pierwsze zabawki Maluszka powinny być przede wszystkim bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Dlatego warto inwestować w te wykonane z solidnych materiałów najwyższej jakości. Drewniane zabawki dla niemowląt to gwarancja spokojnej i bezwypadkowej zabawy, która rozwija dziecięce zdolności już od pierwszych dni życia, a każdy ich element jest dopasowany do małych rączek dziecka.
Sprawdź naszą ofertę na Drewniane garaże dla dzieci oraz Drewniane wozy strażackie. Inni klienci szukali także: Klocki plastikowe klocki blocki, tablice magnetyczne suchościeralne i puzzle z brokatem.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.