Wyświetlanie 1–36 z 1443 wyników

Zabawki dla dzieci w wieku 0-3 lat

Czym byłoby dzieciństwo bez… zabawek! Te niesamowite przedmioty posiadają magiczną moc, która pozwala na odrobinę nauki przy dużej dawce rozrywki. Zabawki dla niemowląt dadzą dziecku dobry start w przyszłość, dlatego należy odpowiednio dobierać je pod etap rozwoju dziecka. Kategoria zabawek dla dzieci w wieku 0-3 lat przepełniona jest bardzo oryginalnymi i kolorowymi produktami, które dodatkowo są tworzone z myślą o bezpieczeństwie Najmłodszych.

Zabawki dla Maluchów 0-3 lat

Piękne, kolorowe i do tego niesamowicie funkcjonalne – takie właśnie powinny być zabawki dla niemowląt. To dzięki nim dziecko może prawidłowo się rozwijać oraz zdobywać potrzebną wiedzę, dlatego warto zapewniać mu produkty, dostosowane do jego aktualnego wieku. Zabawki 0-3 są bardzo pomysłowe, aby dziecku nigdy nie zabrakło zdrowej rozrywki!

Drewniane zabawki dla niemowląt

Pierwsze zabawki Maluszka powinny być przede wszystkim bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Dlatego warto inwestować w te wykonane z solidnych materiałów najwyższej jakości. Drewniane zabawki dla niemowląt to gwarancja spokojnej i bezwypadkowej zabawy, która rozwija dziecięce zdolności już od pierwszych dni życia, a każdy ich element jest dopasowany do małych rączek dziecka.

Sortery kształtów i piramidy

Piramidka edukacyjna Żabka, Viga, 2+

32,00 

Samochody, garaże i tory samochodowe

Samochód-sorter do ciągnięcia, Viga, 1,5+

59,84 

Sortery kształtów i piramidy

Edukacyjny zegar z sorterem, Viga, 2+

64,51 

XXXX