Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Butelki i akcesoria dla niemowlaków

Butelki i kubki są nieodzownym „kompanem” każdego maluszka! Butelki do picia dla dzieci, znajdujące się w naszej ofercie, to bezpieczne i ekologiczne produkty, wykonywane z wysokiej jakości tworzyw, wykazujących wysoką odporność chemiczną. Są zatem całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka. Butelki i kubki występują w różnych wersjach kolorystycznych. Grafiki widoczne na butelkach są odporne na wielokrotne mycie.

Najlepsze butelki do karmienia

Odpowiednio dobrana butelka to bardzo ważny aspekt zdrowotny, wpływający na rozwój maluszka. Poszczególne butelki różnią się pomiędzy sobą między innymi kształtem, materiałem z jakiego są wykonane, wagą, wielkością. W naszej ofercie znajdują się poręczne i praktyczne butelki, które z pewnością spodobają się każdemu maluszkowi.

Butelki antykolkowe dla dzieci

Specjalne butelki antykolkowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować ryzyko wystąpienia kolki u Twojego maluszka. Zastosowane zostały w nich technologie zapobiegające przedostawaniu się powietrza do mleka. Butelki dostępne w ofercie nie tylko znakomicie spełniają swoje funkcje, ale też zachwycają swoim wyglądem.
Sprawdź naszą ofertę na Drewniane wozy strażackie oraz Drewniane kolejki dla dzieci. Inni klienci szukali także: klocki konstrukcyjne plus plus, puzzle drewniane dla dzieci i Latawce nad morze.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.