Akcesoria do bidonów niemowlęcych

Kolorowe smycze, słomki i szczotki do bidonów dziecięcych to akcesoria, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluszkowi. Bidon będzie także łatwiej przenosić, czy przyczepić np. do wózka. W ofercie znajdują się różne propozycje urozmaicenia dziecięcego bidonu, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Jaka dekoracja spodoba się Twojemu maluszkowi – w zwierzątka, księżniczki, a może w kolorowe wzory geometryczne?

Sterylizatory do butelek

Butelki do karmienia maluszka wymagają dokładnej sterylizacji, w celu usunięcia bakterii i zanieczyszczeń. W naszej ofercie znajdują się wygodne, bezpieczne i poręczne akcesoria pomagające dezynfekować butelki. Sterylizatory są proste w obsłudze i nie wymagają używania dodatkowych środków chemicznych.

Akcesoria do butelek

Dzięki licznym akcesoriom, butelka do karmienia Twojego maluszka będzie nie tylko pięknie i oryginalnie wyglądała, ale też prawidłowo spełniała wszystkie swoje funkcje. Szczotki do butelek, kolorowe nakładki, smoczki – to wszystko sprawi, że karmienie Twojej pociechy stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Tekst pod spodem produduków