Akcesoria do czyszczenia butelek niemowlęcych

Dbanie o niemowlęce butelki, akcesoria oraz ich dezynfekcja to podstawa zachowania odpowiedniej higieny podczas karmienia. Producenci wychodzą dziś naprzeciw oczekiwaniom rodziców, starając się opracować akcesoria pomocne w procesie czyszczenia i sterylizacji dziecięcych butelek. W ofercie znajdują się szczotki, specjalne płyny oraz inne akcesoria pozwalające zachować odpowiednią higienę butelek do karmienia.

Szczotki do butelek

Gotowe zestawy szczotek zawierają wymienne rączki, nakładki i gąbki, pozwalające dokładnie wyczyścić zarówno smoczki, jak i wnętrza butelek do karmienia. Akcesoria te są wykonywane z z bezpiecznych materiałów, niezawierających Bisfenolu A. Specjalistyczne szczotki potrafią dotrzeć nawet do najtrudniejszych w czyszczeniu miejsc.

Płyny do mycia butelek

Hipoalergiczne płyny do mycia butelek, to produkty posiadające naturalne pH, skutecznie usuwające osady zarówno od mleka, jak i soków, nie pozostawiające smug i zacieków oraz nie podrażniające skóry alergików. Delikatne płyny sprawdzą się do każdego rodzaju butelek dziecięcych, ułatwiając ich codzienne czyszczenie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.