Akcesoria do czyszczenia butelek niemowlęcych

Dbanie o niemowlęce butelki, akcesoria oraz ich dezynfekcja to podstawa zachowania odpowiedniej higieny podczas karmienia. Producenci wychodzą dziś naprzeciw oczekiwaniom rodziców, starając się opracować akcesoria pomocne w procesie czyszczenia i sterylizacji dziecięcych butelek. W ofercie znajdują się szczotki, specjalne płyny oraz inne akcesoria pozwalające zachować odpowiednią higienę butelek do karmienia.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Szczotki do butelek

Gotowe zestawy szczotek zawierają wymienne rączki, nakładki i gąbki, pozwalające dokładnie wyczyścić zarówno smoczki, jak i wnętrza butelek do karmienia. Akcesoria te są wykonywane z z bezpiecznych materiałów, niezawierających Bisfenolu A. Specjalistyczne szczotki potrafią dotrzeć nawet do najtrudniejszych w czyszczeniu miejsc.

Płyny do mycia butelek

Hipoalergiczne płyny do mycia butelek, to produkty posiadające naturalne pH, skutecznie usuwające osady zarówno od mleka, jak i soków, nie pozostawiające smug i zacieków oraz nie podrażniające skóry alergików. Delikatne płyny sprawdzą się do każdego rodzaju butelek dziecięcych, ułatwiając ich codzienne czyszczenie.
Sprawdź naszą ofertę na Drewniane pociągi dla dzieci oraz Zestawy drewnianych torów dla dzieci. Inni klienci szukali także: Perkusja dla dzieci, zestawy puzzli dla dzieci i Namioty niemowlęce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.