Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Bidony dla niemowlaków

Bidony dla dzieci są niezbędnym elementem podczas spacerów, wycieczek, a także spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bidony są wykonane z całkowicie bezpiecznych materiałów, odpornych na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur. Ozdobione pięknymi, kolorowymi ilustracjami, z pewnością spodobają się każdemu maluszkowi. Bidony posiadają także dodatkowe ułatwienia – szczelne zamknięcia, zapobiegające wylewaniu się płynów oraz rurki, ułatwiające Twojemu maluszkowi korzystanie z bidonu.

Najlepsze bidony na wodę

Warto zwrócić uwagę, na to, z czego wykonany jest bidon dla Twojego dziecka. Modele dostępne w ofercie wyprodukowano z tworzyw takich jak np. tritan. Bidony na wodę są zatem całkowicie bezpieczne dla Twojego maluszka. Korzystanie z bidonu na wodę, to doskonały sposób na wprowadzenie ekologicznych rozwiązań do codziennego życia i nauka dbania o środowisko naturalne od najmłodszych lat.

Bidony dla dzieci ze słomką

Dla najmłodszych dzieci, producenci także przygotowali coś specjalnego. Dzięki bidonom z długą rurką i słomką do picia, najmłodsze dzieci nie będą miały problemu z korzystaniem z butelki. Będzie to także dodatkowa atrakcja dla maluszków! Bidony ze słomką, ozdobione dodatkowo pięknymi ilustracjami sprawią, że Twoje dziecko nie będzie chciało się z nimi rozstawać ani na minutę!
Sprawdź naszą ofertę na Zestawy drewnianych torów dla dzieci oraz farbki dla dzieci. Inni klienci szukali także: Fortepiany dla dzieci, puzzle megnatyczne janod i Piłki dziecięce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.