Wyświetlanie wszystkich wyników: 36

Chodziki-pchacze dla Maluchów

Gdy nadejdzie pora stawiania pierwszych kroczków, najlepszym przyjacielem każdego Malucha stanie się kolorowy chodzik-pchacz. Przy nim nie ma mowy o upadkach! Dodatkowo każdy chodzik dla dziecka jest wzbogacony o niesamowite interaktywne elementy, aby zmęczona spacerkiem Pociecha mogła oddać się kreatywnej zabawie. Wśród motorycznych pętli, zegarów czy kolorowych koralików, czai się masa doskonałej rozrywki!

Chodzik-pchacz dla dziecka

Chodzik to niezawodny sposób na naukę chodzenia. Dając dziecku oparcie, budzi w nim poczucie bezpieczeństwa, co zachęca do wspólnego spacerowania – zarówno po domowych zakątkach, jak i na świeżym powietrzu. Gdy dziecko znudzi się wędrówką, może skorzystać z wielu edukacyjnych udogodnień, w które wyposażony jest każdy pchacz. Dzięki temu dziecko może rozwijać się na wielu płaszczyznach!

Drewniany chodzik

Chodzik będzie nieodłącznym towarzyszem Twojego dziecka przez długie miesiące zgłębiania tajników samodzielnego chodzenia. Dlatego ważne jest, aby został wykonany z trwałych i niezagrażających dziecku materiałów. W tej roli świetnie sprawdza się drewno, a wykonane z niego elementy nie tylko są solidne, ale i cieszą oko – nawet to najmniejsze!
Sprawdź naszą ofertę na Rowerki dla trzylatka oraz Klocki dla dwulatka. Inni klienci szukali także: tablica kredowa na sztaludze, Tamburyny do przedszkoli i Wozy strażacki dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.