Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Gryzaki dla niemowląt

Gryzaki to zabawki, które towarzyszom maluszkom od pierwszych chwil życia. Kolorowe gryzaki dla dzieci, nie tylko przyciągają uwagę maluszków, ale też pomagają im w trudnym okresie ząbkowania. Zabawa gryzakiem to także doskonała okazja do rozwijania umiejętności z zakresu motoryki małej. Twoja pociecha może obracać gryzak w rączkach, ćwicząc tym samym sprawność dłoni i palców. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne, drewniane, logopedyczne, jak i wyposażone w dodatkowe funkcje.

Najlepsze gryzaki dla dzieci – dla młodszych i starszych

Specjalne gryzaki logopedyczne mają zastosowanie w poprawie zdolności gryzienia i żucia. Są odpowiednie dla maluszków z osłabionym napięciem mięśniowym twarzy. Pomagają także dzieciom odreagować stres związany z codziennymi obowiązkami, wymagającymi skupienia szczególnej uwagi.

Drewniane gryzaki – ponadczasowy styl

Drewniane gryzaki to zabawka ponadczasowa. Klasyczny design z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluszkowi. Modele wykonane z drewna zachowują swój naturalny zapach i strukturę. Posiadają także antybakteryjną powierzchnię, całkowicie bezpieczną dla Twojego dziecka.

Sprawdź naszą ofertę na rzutki dla dzieci oraz Produkty dla niemowlaka. Inni klienci szukali także: Maty edukacyjne, Latawce nad morze i zręcznościowe gry dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.