Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kocyki dziecięce bawełniane

Kocyk to nieodłączny element towarzyszący maluszkowi zarówno w domu, jak i podczas spacerów. W ofercie znajduje się wiele modeli, różniących się nie tylko wielkością, ale także materiałem, z którego są wykonane oraz grafikami, pokrywającymi zewnętrzną stronę. Dostępne są kocyki bambusowe oraz bawełniane.

Bawełniane kocyki dla dzieci

Kocyki wykonane z bawełny są miękkie i przyjemne w dotyku. Są odpowiednie dla maluszków posiadających wrażliwą skórę. Niektóre modele posiadają także specjalne woreczki, do których można schować kocyk. Jest to dodatkowe ułatwienie w podróży, czy na spacerze.

Bambusowe kocyki dla dzieci

Kocyki wykonane z bambusowej wiskozy są całkowicie bezpieczne dla maluszków. Zapewniają nie tylko utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, ale też spokojny sen. Bambusowe kocyki są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku.
Sprawdź naszą ofertę na tablica na sztaludze oraz Drewniane zabawki dla rocznego dziecka. Inni klienci szukali także: meble do domków dla lalek, Piłki dziecięce i klocki konstrukcyjne plus plus.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.