Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Czarno-białe książeczki do czytania dla Maluchów

Wspólne oddawanie się lekturze to bardzo rozwojowe zajęcie. I choć z początku obowiązek czytania spada na rodzica, to dziecko może chłonąć treść w inny ciekawy sposób – poprzez obrazki. Z tego powodu stworzono czarno-białe książeczki dla niemowląt, które pozwalają dzieciom zrelaksować się przy dużej dozie ilustracji. Kontrastowe książeczki pomogą także wejść w świat dziecięcej literatury, który – gdy przyjdzie odpowiednia pora – zostanie wzbogacony słowami.

Książeczka dla niemowląt

Książeczki dla niemowląt są zawsze finezyjnie wykonane, aby wzbudzić w Maluszku ciekawość. Przepełnione ilustracjami strony, nie umkną uwadze dziecka, tym samym pobudzając jego umysł do pracy. Na pierwszą książeczkę dla dziecka warto wybrać taką, która zachęci go do wspólnej integracji.

Czarno-białe książeczki dla dzieci

Czarno-białe książeczki oprócz tego, że są niesamowicie ciekawe, to jeszcze bardzo oryginalne, co w dużej mierze wpływa na zainteresowanie dziecka. To właśnie dzięki nim zaczyna rozwijać się dziecięca wyobraźnia. I choć są wykonane w dość prosty sposób, to właśnie dzięki nim dziecko ma szansę w atrakcyjny sposób zaprzyjaźnić się z nauką.