Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Smoczki niemowlęce

Nie ma chyba ważniejszej rzeczy dla dziecka, niż właśnie smoczek. Ssanie smoczka to dla maluszków niezbędny element służący wyciszeniu i zrelaksowaniu. Smoczki dla dzieci pomagają także w bolesnym ząbkowaniu. W naszej ofercie znajduje się mnóstwo propozycji smoczków dziecięcych. Różnią się one zarówno materiałem, z którego są wykonane oraz wzorami.

Najlepsze kauczukowe smoczki dla dzieci

Kauczukowe smoczki dla dzieci wspierają prawidłowy rozwój jamy ustnej Twojego maluszka, a także imitują pierś mamy. Kauczukowe smoczki są trwałe, miękkie i elastyczne. Twoja pociecha z pewnością pokocha kauczukową wersję, swojego ulubionego smoczka.

Smoczki uspokajające dla dzieci

Uspokajające smoczki dla dzieci imitują pierś mamy, aby dziecko miało poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Niektóre modele posiadają dodatkowe otworki, dzięki którym maluszek może jeszcze swobodniej oddychać. Smoczki wykonane są z bezpiecznych i organicznych materiałów. Anatomiczne smoczki dopasowują się do kształtu buzi dziecka.
Sprawdź naszą ofertę na Gry na dworze dla dwulatka oraz Gry na dworze dla trzylatka. Inni klienci szukali także: tarcza do rzutek, Fortepiany dla dzieci i meble do domków dla lalek.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.