Wyświetlanie 1–36 z 52 wyników

Zabawki do ciągnięcia na sznurku dla niemowląt

Wszystko co zawiera elementy do ciągnięcia, automatycznie staje się dla Maluszka bardzo interesujące! Z tego powodu powstała cała masa zabawek do pchania i ciągnięcia dla dzieci. Dla Najmłodszych jest to okazja do pierwszych fizycznych aktywności! Zabawki do ciągnięcia na sznurku sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale i podczas codziennych spacerów, gdzie dziecko może wziąć swoją ulubioną zabawkę i wraz z nią poznawać uroki otoczenia.

Zabawki do ciągnięcia na sznurku

Wśród zabawek do ciągnięcia na sznurku znajdują się wszelkiego rodzaju kolorowe pociągi i oryginalne zwierzątka. Mogą towarzyszyć one dziecku na każdym kroku, tym samym umilając mu spacerki i podróże. Zabawki do ciągnięcia zachęcają Maluchy do aktywności – szczególnie tej na świeżym powietrzu – i w kreatywny sposób pozwalają popuścić wodzę wyobraźni.

Drewniane zabawki do pchania

Kolorowe zwierzątka na patyku urozmaicą każdy spacerek, dając dziecku radość ze swojego towarzystwa. Drewno, z którego zostały wykonane, jest bardzo solidne, co zapewnia długie godziny niesamowitej zabawy, pełnej śmiechu i aktywności fizycznej. Drewniane zabawki do pchania zachęcą dziecko do wspólnego biegania i spacerowania.
Sprawdź naszą ofertę na klocki drewniane oraz kolejka dla dzieci. Inni klienci szukali także: Sensoryczne zabawki dla 2 latka, meble do domków dla lalek i kredki ołówkowe.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.