Wyświetlanie 1–36 z 171 wyników

Pluszowe i materiałowe zwierzaki dla niemowląt

Pluszowe maskotki to coś, czego nie może zabraknąć wśród dziecięcych zabawek. Znane dobrze wszystkim pluszowe misie od lat pomagają dzieciom w zasypianiu, towarzyszą podczas spacerków, a z czasem stają się najlepszym przyjacielem Pociechy. Pluszowe zwierzaki dla niemowląt mogą przybierać różnorodne kształty i kolory, a każdy z nich równie doskonale spełni się w roli dziecięcego uspokajacza, usypiacza i ukochanego towarzysza.

Pluszowe misie dla dzieci

Pluszaki to bardzo uniwersalna zabawka, która doskonale sprawdzi się w roli prezentu. Im większy miś, tym więcej frajdy! Pluszowe zabawki są bardzo bezpieczne, ponieważ składają się tylko i wyłącznie z miękkich materiałów. Przeciąganie misia z miejsca na miejsce to również szansa do ćwiczenia małej motoryki, która stanowi istotny element dorastania.

Pluszowe zwierzaki

Wśród pluszaków znajdzie się miejsce nie tylko dla klasycznych misiów. Coraz częściej to pluszowe zwierzątka podbijają serduszka Najmłodszych! Wśród nich znajdują się urocze króliczki, słodkie pieski czy puszyste owieczki. Dzięki nim dziecko w bezpieczny sposób uczy się obcowania ze zwierzętami i opieki nad nimi, a dawana maskotce miłość w przyszłości przełoży się na prawdziwego pupila.
Sprawdź naszą ofertę na gry matematyczne dla dzieci oraz konstrukcje dla dzieci. Inni klienci szukali także: Sortery kształtów i piramidy dla 2 letniego dziecka, Lokomotywy na baterie dla dzieci i naklejki magnetyczne dla dzieci.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.