Wyświetlanie 1–36 z 215 wyników

Zabawki sensoryczne i motoryczne dla dzieci i niemowląt

Rozwój dziecka zaczyna się już od chwili narodzin. Ważne, aby przez cały ten okres odpowiednio je wspierać i zachęcać do nauki. Sensoryczne zabawki dla dzieci dostarczą im dużą dawkę bodźców zmysłowych, dzięki którym będą mogły poznawać świat za pomocą dotyku, wzroku, a nawet słuchu. Zabawki motoryczne z kolei zadbają o ich rączki i nóżki, aby sprawność ruchowa nie była w żaden sposób zaburzona.

Zabawki sensoryczne dla dzieci

Sensoryczne zabawki angażują wszystkie zmysły dziecka, co pozwala na głębsze poznanie otaczającego świata. W całej zabawie główną rolę odgrywa dotyk, za pomocą którego Maluch może rozpoznawać powierzchnie o różnych strukturach i kształtach. Najbardziej angażującymi zabawkami sensorycznymi są maty edukacyjne, które zapewniają dziecku ogromną ilość wrażeń.

Zabawki motoryczne

Zabawki motoryczne angażują nie tylko dziecięce rączki, ale przede wszystkim umysł. To one jako pierwsze uczą Maluchy koncentracji i zaangażowania w wykonywaną pracę. W trakcie zabawy rozwija się również dziecięca kreatywność. Za ich pomocą dziecko ma szansę poznać różnorodne kształty i kolory, które dzięki dobrej zabawie na stałe utrwali w swojej głowie.
Sprawdź naszą ofertę na konstrukcje dla dzieci oraz zestawy do konstruowania. Inni klienci szukali także: Gry na dworze dla 2 letniego dziecka, Drewniane tory do rozbudowy kolejek i tablica kredowa na sztaludze.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.