Wyświetlanie 1–36 z 135 wyników

Inne zabawki sensoryczne i motoryczne dla niemowląt

Wśród dziecięcych zabawek znajdują się wszelkiego rodzaju aktywizujące produkty, które doskonale wpływają na dziecięcy umysł i ciało. Elastyczne bryły sensoryczne to wymarzona zabawka do zgniatania, rzucania oraz rozciągania! Ta oraz inne zabawki motoryczne i sensoryczne pozwalają Maluchom samodzielnie odkryć swoje właściwości, co doskonale wpływa na ich umiejętności poznawcze i stanowi niesamowite wyzwanie.

Elastyczne bryły sensoryczne

Bryły sensoryczne są dla dzieci bardzo atrakcyjne, bowiem Maluch może ćwiczyć swoje sprawności manualne za pomocą chwytania, zgniatania, a nawet rozciągania. Zabawka jest w pełni bezpieczna i bardzo trwała, dzięki czemu podoła każdemu pomysłowi Malucha. Sensoryczne bryły świetnie sprawdzą się już od pierwszych miesięcy życia.

Inne zabawki motoryczne i sensoryczne

Wśród oryginalnych zabawek, które rozwijają u dziecka sprawności motoryczne i sensoryczne, każda Pociecha znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Urocze gryzaki, kolorowe bączki czy grzechotki wywołają uśmiech na niejednej małej twarzy! Dodatkowo zachęcą dziecko do ruchu, co pozytywnie wpłynie na jego zdrowy rozwój.
Sprawdź naszą ofertę na zestawy do konstruowania oraz układanki drewniane. Inni klienci szukali także: Gry na dworze dla 3 letniego chłopca/dziewczynki, farby dla dzieci do malowania palcami i Zabawki drewniane dla roczniaka.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.