Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kostki motoryczne i sensoryczne dla niemowląt

Wielofunkcyjne kostki motoryczne dla dzieci to połączenie wielu ciekawych elementów, które umożliwiają naukę kilku rzeczy jednocześnie. Rozwijanie umiejętności na wielu płaszczyznach jest dla dziecka bardzo dobrym sposobem na samodzielną naukę. Każda ścianka sensorycznej kostki dla niemowląt kryje zupełnie inną zabawę, która angażuje dziecięce zmysły i umysł, a także rozwija motorykę, kreatywność oraz ćwiczy koordynację.

Motoryczne kostki dla dzieci

Motoryczne kostki to bardzo wciągające zabawki, które dają dziecku możliwość zdrowego rozwoju swoich kompetencji. Kostki są różnorodne, a każdy ich element w pełni angażuje Malucha w wykonywaną zabawę. Zabawki różnią się od siebie również materiałem, z którego zostały wykonane – dostępne są zarówno w formie miękkiej, jak i drewnianej. Każda z nich doskonale rozwija dziecięce doznania zmysłowe.

Kostki sensoryczne dla niemowląt

Niemowlęce zabawki muszą być w pełni bezpieczne. W sensorycznych kostkach każdy element jest precyzyjnie wykonany, aby w żaden sposób nie zagrażać Maluszkowi, gdy ten oddaje się ulubionej zabawie. Kostki sensoryczne pozwalają dziecku poznawać otaczający świat za pomocą wszystkich zmysłów i to na wiele różnych sposobów.
Sprawdź naszą ofertę na układanki drewniane oraz puzzle do kolorowania. Inni klienci szukali także: Rowerki dla 2 letniego dziecka, rysunki dla dzieci i Zabawki z drewna dla 2 latka.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.