Showing all 8 results

Książeczki sensoryczne dla dzieci i niemowląt

Sensoryczne książeczki dla niemowląt to świetny pomysł na pierwszą lekturę dla dziecka. Pomiędzy kolorowymi i mięciutkimi okładkami znajdują się strony wypełnione różnorodnymi zadaniami i zapiskami. Książeczki przesycone są wszelkiego rodzaju bodźcami, które angażują wszystkie zmysły Malucha. To dzięki nim może poznać strukturę materiałów, rozwinąć zmysł słuchu, a przede wszystkim poznać fantastyczne opowieści, które rozbudzą w nim ciekawość świata.

-16%
-17%
-16%
107,50  90,70 
-17%

Książeczki sensoryczne

Książeczka lis Fox, Manhattan Toy

53,90  44,99 
-14%
Brak w magazynie
107,50  92,70 

Książeczki sensoryczne dla niemowląt

Książeczki tworzone są z mięciutkich materiałów, dlatego doskonale sprawdzają się jako czytanka dla niemowlaków. I choć bobas nie rozumie słów, może interpretować książeczkę za pomocą wzroku i swoich małych rączek. To dzięki nim pozna strukturę wielu materiałów, a kolorowe obrazki na pewno przyciągną jego uwagę.

Sensoryczne książeczki dla dzieci

Sensoryczne książeczki dla dzieci są bardzo ciekawie i kreatywnie wykonane. Ich zadaniem jest zachęcenie dziecka do czytania oraz poznawania świata na własną, malutką rękę. Książeczki posiadają wiele wystających elementów, które z pewnością nie umkną uwadze Malucha, a które będą stanowić dla jego wyobraźni nie lada inspirację.