Wyświetlanie 1–36 z 108 wyników

Sortery kształtów i piramidy edukacyjne dla dzieci

Sortery kształtów to doskonałe zabawki, które sprawdzą się w roli pierwszych łamigłówek dla dzieci. Różnorodne klocki są także okazją do nauki podstawowych kształtów i kolorów. Przyda się też odrobina główkowania, aby móc dopasować wszystkie elementy do odpowiednich otworów! Drewniane sortery kształtów nie tylko są bardzo trwałe, ale i rozwijają dziecięce sprawności na wielu płaszczyznach. W tej roli świetnie sprawdzą się również edukacyjne piramidy, które zachęcają swoim oryginalnym kształtem.

Sortery kształtów i piramidy

Piramidka edukacyjna Żabka, Viga, 2+

32,00 

Sortery kształtów i piramidy

Zegar edukacyjny Sorter liczb, Viga, 3+

32,00 

Sortery kształtów i piramidy

Arka Noego Sorter PolarB, Viga, 2+, 44051

91,60 

Sortery kształtów i piramidy

Przebijanka Sowa, Scratch, 1+

181,75 
138,89 

Samochody, garaże i tory samochodowe

Drewniana Arka Noego Bigjigs 3+ BJ353

120,16 

Sortery kształtów i piramidy

Piramidka myszka Lelin 1+ L10292

30,00 

Sortery kształtów i piramidy

Układanka piramidka piesek Viga 2+ V44042

38,04 

Drewniane sortery kształtów

Sortery kształtów posłużą do wielu ciekawych zabaw, z czego każda może nauczyć dziecko czegoś zupełnie innego. Drewniane sortery są bardzo bezpieczne, bowiem każdy element został odpowiednio dopasowany do wieku Malucha, aby podczas zabawy nie zagrażało mu żadne niebezpieczeństwo. Drewno jest bardzo trwałe, więc nie trzeba martwić się także o uszkodzenie zabawki.

Piramida edukacyjna dla dzieci

Samodzielne konstruowanie to bardzo atrakcyjna forma zabawy dla każdego Malucha. Taką możliwość dają mu edukacyjne piramidy, których głównym celem jest rozwijanie sprawności manualnych u dzieci. Zabawki są wykonane tak, aby przyciągnąć dziecięcą uwagę, zachęcić do interakcji i rozbudzić w dziecku chęć do wspólnego rozwijania kompetencji.
Sprawdź naszą ofertę na jeździk dla dziecka oraz magnesy na lodówkę dla dzieci. Inni klienci szukali także: Klocki dla 3 letniego dziecka, melissa and doug kolorowanka i Zabawki sensoryczne dla rocznego dziecka.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.