Showing 1–12 of 25 results

Huśtawki i hamaki dla dzieci

Wśród codziennych aktywności, warto znaleźć też chwilę na odpoczynek. Huśtanie to przyjemna i radosna zabawa, podczas której dzieciom nie schodzi uśmiech z twarzy! Huśtawki dla dzieci sprawdzają się nie tylko w ogrodzie. Coraz częściej przenosi się je do domu, aby i tam móc oddawać się swobodnemu bujaniu. Rodziców z kolei zachęcamy do korzystania z relaksujących hamaków, na których można przyjemnie spędzić słoneczne dni.

-2%
Brak w magazynie
293,00  287,00 

Huśtawki i hamaki

Huśtanie to zabawa pełna radości, która dodatkowo pobudza dziecięcą wyobraźnię do działania. To na huśtawce rodzą się najlepsze i najbardziej abstrakcyjne pomysły! Bujanie daje dzieciom dużo radości i pozwala ciekawie spożytkować wolny czas. Do tego jest bardzo odprężające, więc ze złym humorem warto walczyć właśnie na huśtawce czy hamaku.

Huśtawki ogrodowe dla dzieci

W ogrodzie huśtawka umożliwia zdrową aktywność na świeżym powietrzu. Dodatkowo przestrzeń nie stanowi ograniczenia, można więc do woli wznosić się ku niebieskim obłokom! Dostępnych jest wiele fantastycznych modeli huśtawek ogrodowych – każda w pełni bezpieczna dla Malucha – wśród których pełnym sukcesem cieszą się te w kształcie bocianiego gniazda.