Wyświetlanie 1–36 z 77 wyników

Rowerki, rowerki biegowe i hulajnogi dla dzieci

Zabawa na świeżym powietrzu nieodzownie kojarzy się z jazdą na rowerze! Wśród dziecięcych akcesoriów nie może zabraknąć więc kolorowego rowerka! Dla Najmłodszych Odkrywców zostały stworzone specjalne rowerki biegowe, które w kreatywny sposób zaprzyjaźnią Malucha z ruchem. Dla miłośników różnorodności polecamy oryginalne hulajnogi, doskonale nadające się zarówno dla małych, jak i dużych!

Rowerki biegowe dla dzieci

Rowerek biegowy stanowi przedsmak prawdziwego roweru, a jego zadaniem jest oswojenie dziecka z tą dyscypliną ruchową. Dzięki temu w późniejszych latach obędzie się bez przykrych niespodzianek, gdy Maluch postanowi przesiąść się na bardziej skomplikowany pojazd. Rowerki biegowe to świetny sposób, by zachęcić dziecko do wyjścia z domu!

Hulajnogi dla dzieci

Z myślą o Maluchach zostały wyprodukowane specjalne trzykołowe hulajnogi, które w mig mogą zmienić się w jeździk wyposażony w siedzisko. Dzięki temu dziecko zyskuje różne możliwości zabawy i samo może wybrać z czego chce aktualnie korzystać. Hulajnogi to świetny sposób na aktywne i zdrowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu!

-9%
-9%
389,99  355,00 
-7%
389,99  361,76 
-24%
512,04  389,98 
Brak w magazynie
-3%
Brak w magazynie
Brak w magazynie
-10%
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie