Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Rowerki trójkołowe dla dzieci

Rowerki trójkołowe dla małych dzieci to niewyczerpane źródło dobrej zabawy. Jeżeli Twojego malucha rozpiera energia i wszędzie go pełno – rowerek trójkołowy to dobry sposób na spędzenie z nim czasu i zapewnienie mu bezpiecznej i przyjemnej aktywności na świeżym powietrzu. Wielu z nas z dzieciństwa pamięta swoje pierwsze jazdy na rowerze. Wiemy, kto nas uczył jeździć, pamiętamy swoje rowerowe sukcesy i porażki – daj swojemu maluchowi podobne wspomnienia.

Rowerki trójkołowe dla chłopców i dla dziewczynek

Rowerki trójkołowe to rozrywka, która jednocześnie dba o sprawność naszego dziecka, uczy go podejmowania wyzwań, pomaga stawiać pierwsze kroki do samodzielności. To jednocześnie zabawka uniwersalna. Rowerki trójkołowe dla chłopców i dla dziewczynek mogą różnić się między sobą kolorystyką, ale obie płcie bawią się na nich doskonale. Jednocześnie są one doskonałym uzupełnieniem dla innych aktywności na świeżym powietrzu. Jeżeli Twoja pociecha uwielbia rowerki biegowe, rower na trzech kółkach może być dla niej kolejnym sposobem na zdobywanie nowych umiejętności.

Rowerki na trzech kołach– jakość i bezpieczeństwo użytkowania

Dzięki starannemu wykonaniu oraz użyciu materiałów dopuszczonych do stosowania w artykułach przeznaczonych dla dzieci masz pewność, że oferowane przez nas rowerki na trzech kołach doskonale spełnią swoją rolę oraz posłużą Twojej pociesze przed długi czas. W naszej ofercie znajdują się rowerki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku – od 10 miesięcy w górę. Dopasowując sprzęt do wieku dziecka możesz mieć pewność, że będzie ono chętnie z niego korzystało. Dla przykładu, do sterowanego rowerka trójkołowego dla maluchów 10 m+ można dopiąć specjalny uchwyt z niewielkim daszkiem. Rowerek przypomina wtedy wózek, dzięki czemu Twój maluch będzie mógł powoli oswajać się z tego rodzaju „pojazdem”.
Sprawdź naszą ofertę na zeszyt do rysowania oraz chodzik dla dziecka. Inni klienci szukali także: drewniane figurki zwierząt, Zabawki dla niemowlaka i Zabawki sensoryczne dla trzylatka.

jQuery( document ).ready(function() {
if(jQuery(’#main div.opis_na_dole’).length)
jQuery(’#main’).append(jQuery(’#main div.opis_na_dole’));
});

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.