Wyświetlanie 1–36 z 455 wyników

Zabawki i akcesoria naukowe, nauka oraz eksperymenty dla dzieci

Zabawki naukowe dla dzieci są tworzone z myślą o małych uczniach i odkrywcach. Zabawki tego typu wprowadzają malców do fascynującego świata nauki, który jest pełen zagadek czekających na rozwiązanie. Zabawki i eksperymenty naukowe dla dzieci rozwijają kreatywność oraz zdolności poznawcze. Brzdąc uczy się dzięki nim selekcjonowania informacji, łączenia faktów i rozumienia zależności przyczynowo-skutkowych. Samodzielne poszukiwanie odpowiedzi na rozmaite pytania umożliwiają zestawy naukowe do eksperymentów dla dzieci.

54,94 

Matematyka i nauka liczenia

Tablica wyników, BS Toys, 4+

72,47 

Alfabet i pierwsze słowa

Woreczki Alfabet, BS Toys, 4+

177,93 
-33%
-34%

Matematyka i nauka liczenia

Liczydło Goki, 60 korali

34,90  23,20 
-33%
41,80  27,90 
-33%

Matematyka i nauka liczenia

Drewniane liczydło 100 korali, Goki

44,60  29,80 
-33%

Alfabet i pierwsze słowa

Drewniane magnesy Literki, Lelin, 3+

40,30  26,90 
-33%
146,60  97,70 
-34%
Brak w magazynie
-33%
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Zabawki naukowe dla dzieci ciekawych świata

Prezent w postaci zabawek naukowych z pewnością ucieszy dziecko, które ma zadatki na badacza. W ofercie znajdują się m.in. maty edukacyjne, puzzle, zegary, kalejdoskopy, książeczki, tablice magnetyczne oraz akcesoria do nauki liczenia i pisania. Zabawki okażą się szczególnie pomocne dla małego ucznia – dzięki nim smyk poprawi swoją zdolność koncentracji i będzie lepiej radził sobie w szkole.

Niezwykłe zestawy do eksperymentów dla dzieci

Eksperymentowanie to ekscytujący sposób na poznawanie świata. Przeprowadzanie doświadczeń rozbudza dziecięcą ciekawość i uczy szkraba wyciągania wniosków na podstawie obserwacji. Taka forma zabawy sprawia wiele frajdy, a jednocześnie ćwiczy myślenie. Zestawy do eksperymentów dla dzieci sprawią, że malec poczuje się jak prawdziwy naukowiec w białym kitlu. Brzdąc musi mieć oczy i uszy szeroko otwarte, by nic nie uszło jego uwadze!
Sprawdź naszą ofertę na magnesy na lodówkę dla dzieci oraz gry dla dzieci. Inni klienci szukali także: Klocki dla 4 letniego dziecka, tarcza do rzutek i Sensoryczne zabawki dla 2 latka.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.