Wyświetlanie 1–36 z 389 wyników

Zabawki i akcesoria naukowe, nauka oraz eksperymenty dla dzieci

Zabawki naukowe dla dzieci są tworzone z myślą o małych uczniach i odkrywcach. Zabawki tego typu wprowadzają malców do fascynującego świata nauki, który jest pełen zagadek czekających na rozwiązanie. Zabawki i eksperymenty naukowe dla dzieci rozwijają kreatywność oraz zdolności poznawcze. Brzdąc uczy się dzięki nim selekcjonowania informacji, łączenia faktów i rozumienia zależności przyczynowo-skutkowych. Samodzielne poszukiwanie odpowiedzi na rozmaite pytania umożliwiają zestawy naukowe do eksperymentów dla dzieci.

Zabawki naukowe dla dzieci ciekawych świata

Prezent w postaci zabawek naukowych z pewnością ucieszy dziecko, które ma zadatki na badacza. W ofercie znajdują się m.in. maty edukacyjne, puzzle, zegary, kalejdoskopy, książeczki, tablice magnetyczne oraz akcesoria do nauki liczenia i pisania. Zabawki okażą się szczególnie pomocne dla małego ucznia – dzięki nim smyk poprawi swoją zdolność koncentracji i będzie lepiej radził sobie w szkole.

Niezwykłe zestawy do eksperymentów dla dzieci

Eksperymentowanie to ekscytujący sposób na poznawanie świata. Przeprowadzanie doświadczeń rozbudza dziecięcą ciekawość i uczy szkraba wyciągania wniosków na podstawie obserwacji. Taka forma zabawy sprawia wiele frajdy, a jednocześnie ćwiczy myślenie. Zestawy do eksperymentów dla dzieci sprawią, że malec poczuje się jak prawdziwy naukowiec w białym kitlu. Brzdąc musi mieć oczy i uszy szeroko otwarte, by nic nie uszło jego uwadze!

-30%

Matematyka i nauka liczenia

Duże liczydło, Viga, 3+

80,08 

Matematyka i nauka liczenia

Liczydło Żabka, Viga, 1,5+

112,00