Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Zabawki do nauki alfabetu i pierwszych słów dla dzieci

Alfabet dla dzieci przybiera rozmaite, atrakcyjne formy: kart, magnesów, stempelków, układanek, gier czy klocków. Tego typu zabawki edukacyjne pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym. To wspaniały pomysł na prezent dla każdego szkraba, który niedługo rozpocznie naukę czytania oraz pisania. Dziecko poznaje literki i tworzy pierwsze wyrazy, a jednocześnie świetnie się bawi. Nauka alfabetu z zabawkami sprawi, że malec odkryje fascynującą krainę słów i zdobędzie nowe umiejętności, które napełnią go dumą!

Alfabet dla dzieci, które chcą poznać literki

Zabawki do nauki alfabetu pomagają dziecku wkroczyć w nieznany świat liter oraz słów. To niezbędny element ekwipunku każdego małego ucznia, który nie może się doczekać, aż nauczy się czytać i pisać. Te wyjątkowe zabawki pozwalają poznać literki, a dodatkowo rozwijają sprawność manualną i uczą podejmowania wyzwań. Smyk może bawić się nimi na różne sposoby, łącząc odkrywanie z czystą frajdą. Nauka nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

Nauka alfabetu z zabawkami

Nauka alfabetu to nie lada wyzwanie, ale zabawki pomagają mu sprostać! Typ zabawki warto dopasować do upodobań dziecka. Małym miłośnikom zabaw zręcznościowych z pewnością spodobają się magnesy i klocki, które będą mogli wykorzystać, by tworzyć słowa. Dzieci z zacięciem artystycznym oczarują stempelki, zaś serca ambitnych malców podbiją gry i karty do nauki. Niezależnie od tego, na co padnie wybór, można być pewnym, że brzdąc raz-dwa opanuje potrzebne umiejętności!

-10%
-8%

Alfabet i pierwsze słowa

Drewniane magnesy Literki, Lelin, 3+

37,00  34,00 
-8%
26,00  23,99 
-7%

Alfabet i pierwsze słowa

Magnetyczne Cyferki Safari, Scratch, 3+

44,99  41,99 
-7%

Alfabet i pierwsze słowa

Magnetyczne Literki Safari, Scratch, 3+

44,99  41,99 
-11%

Alfabet i pierwsze słowa

Woreczki Alfabet, BS Toys, 4+

199,99  177,52 
-7%

Alfabet i pierwsze słowa

Magnetyczne Literki Miasto, Scratch, 3+

44,99  41,99