Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Zabawki do nauki biologii dla dzieci zainteresowanych przyrodą

Eksperymenty biologiczne dla dzieci to doskonały sposób na poznawanie praw rządzących światem przyrody przez zabawę. W ofercie znajdują się pomoce naukowe oraz akcesoria niezbędne każdemu badaczowi. Zabawki biologiczne dla dzieci zachęcają do obserwowania otoczenia i samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na fascynujące pytania. Taka forma zabawy rozwija umiejętności, których potrzebuje każdy mały naukowiec. Przeprowadzając doświadczenia, brzdąc ćwiczy analityczne myślenie, kojarzenie faktów oraz wyciąganie wniosków.

Eksperymenty i doświadczenia biologiczne dla dzieci

Jak działa ludzki organizm? Czego potrzebują rośliny, aby rosnąć? Po co owadom czułki? Znalezienie odpowiedzi na te pytania umożliwiają zabawki biologiczne i zestawy do eksperymentów. Przeprowadzanie doświadczeń dostarcza dużo frajdy, a jednocześnie pomaga zaspokoić ciekawość oraz zdobyć wiedzę o funkcjonowaniu świata natury. Uzyskane informacje z pewnością pomogą małemu odkrywcy zabłysnąć na lekcjach przyrody.

Biologia dla dzieci ciekawych świata

Zabawki do nauki biologii pomogą dziecku zdobyć wiedzę, która przyda się w szkole i podczas wypraw na łono natury. Przenośny mikroskop, zestaw przyrodnika, projektor… Tego typu akcesoria rozwijają zainteresowanie nauką i rozbudzają miłość do świata przyrody. Uzbrojony w lupę i kalendarzyk obserwacji mały biolog będzie mógł wyruszyć na najprawdziwszą wyprawę badawczą. Ciekawe, co odkryje i jakie przeżyje przygody!

-30%
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
132,28 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
119,05 
Brak w magazynie
Brak w magazynie