Showing all 3 results

Tablice Magnetyczne dla dzieci

Tablice magnetyczne dla dzieci to niezbędny element w pokoju każdego dziecka. Dzięki nim maluch będzie mógł przechowywać swoją twórczość, rysować i pisać. Pokaż swojemu dziecku, jak ważne i wartościowe jest kreatywne myślenie. Tablice magnetyczne będą świetną propozycją dla dzieci, które skończyły 3 lata. Rozwijaj zdolności artystyczne swojego dziecka już od najmłodszych lat.

-5%
Brak w magazynie
Brak w magazynie
-12%
Brak w magazynie
105,00  105,00 

Tablice magnetyczne podstawą każdej zabawy

Wyobraźnia małych artystów nie zna granic. Tablice magnetyczne suchościeralne to doskonały sposób na rozwinięcie pasji do rysowania i pisania. Dzięki temu Twoje dziecko rozwinie swoje zdolności manualne, a nauka stanie się najprzyjemniejszą z możliwych zabaw. Ta wspaniała forma spędzania wolnego czasu pozytywnie wpłynie na jego wyobraźnię i chęć uczenia się.

Tablice magnetyczne dla najmłodszych

Wyjątkowe tablice magnetyczne przeznaczone są dla dzieci w niemal każdym wieku –zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci będą doskonałą rozrywką. Ponadto, tablice świetnie sprawdzą się, jako wyjątkowy element wystroju w każdym pokoju. Nauka pisania nigdy nie był tak ciekawa i wesoła! Tablice magnetyczne są zabawką, którą dziecko samo ustawia sobie poziom trudności i określa ramy i zasady zabawy. Może być wykorzystana i do rysowania i do pierwszej nauki literowania słów lub liczenia.