Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Tablice Magnetyczne dla dzieci

Tablice magnetyczne dla dzieci to niezbędny element w pokoju każdego dziecka. Dzięki nim maluch będzie mógł przechowywać swoją twórczość, rysować i pisać. Pokaż swojemu dziecku, jak ważne i wartościowe jest kreatywne myślenie. Tablice magnetyczne będą świetną propozycją dla dzieci, które skończyły 3 lata. Rozwijaj zdolności artystyczne swojego dziecka już od najmłodszych lat.

Tablice magnetyczne podstawą każdej zabawy

Wyobraźnia małych artystów nie zna granic. Tablice magnetyczne suchościeralne to doskonały sposób na rozwinięcie pasji do rysowania i pisania. Dzięki temu Twoje dziecko rozwinie swoje zdolności manualne, a nauka stanie się najprzyjemniejszą z możliwych zabaw. Ta wspaniała forma spędzania wolnego czasu pozytywnie wpłynie na jego wyobraźnię i chęć uczenia się.

Tablice magnetyczne dla najmłodszych

Wyjątkowe tablice magnetyczne przeznaczone są dla dzieci w niemal każdym wieku –zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci będą doskonałą rozrywką. Ponadto, tablice świetnie sprawdzą się, jako wyjątkowy element wystroju w każdym pokoju. Nauka pisania nigdy nie był tak ciekawa i wesoła! Tablice magnetyczne są zabawką, którą dziecko samo ustawia sobie poziom trudności i określa ramy i zasady zabawy. Może być wykorzystana i do rysowania i do pierwszej nauki literowania słów lub liczenia.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
62,70 
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Tablice magnetyczne

Tablica wisząca 3w1, Janod, 3+

92,00