Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Magnetyczne puzzle i układanki dla dzieci

Magnetyczne puzzle pomagają przenieść zabawę na zupełnie nowy poziom! Układaj puzzle na lodówce, na pralce, lub po prostu na podłodze! Dzięki magnesom możliwa jest zabawa na każdej metalowej powierzchni. Wybór należy tylko do Ciebie. Drewniane magnetyczne układanki nadają się dla dzieci w każdym wieku. Nadają się idealnie jako upominek dla rocznego dziecka. Puzzle magnetyczne pozwalają poznawać dzieciom prawa przyrody oraz umożliwiają spędzanie czasu na układaniu puzzle. Jeśli marzą Ci się niekończące się duże puzzle to puzzle metrowe są dla Ciebie.

Puzzle magnetyczne na lodówkę

Lodówka jest idealnym miejscem na zabawę puzzlami magnetycznymi. Jej równa i płaska powierzchnia, zazwyczaj w jednym kolorze stanowi idealne tło do układania i zabawy drewnianymi magnesami. Lodówka daje też możliwość zabawy magnesami przedstawiającymi warzywa, owoce i inne potrawy. Dziecko może zgadywać co znajduje się w środku, lub pokazywać na jakie specjały bądź przekąski miało by ochotę. Jest to wspaniała zabawa już dla dwulatka, ćwicząca jego pamięć.

Magnetyczne puzzle do zabawy na tablicach magnetycznych

Dziecko dwuletnie ma niesamowitą wyobraźnię, którą przelać może na tablicę magnetyczną. Idealnym połączeniem są magnesy i mazaki, którymi można pokolorować i ubarwić nawet najwspanialszą historię. Dla starszego dziecka, np pięciolatka układanki z magnesami są dobrą pomocą w nauce liczenia. W końcu kto nie lubi zliczać jabłek, arbuzów lub kawałków pizzy – nawet jeśli są drewniane.
Sprawdź naszą ofertę na zabawki do ciągnięcia na sznurku oraz Zabawki pluszowe dla dzieci. Inni klienci szukali także: Zestawy muzyczne dziecięce, Gry na dworze dla 3 letniego chłopca/dziewczynki i jeździk dla dziecka.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.