Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Puzzle Szukaj i Znajdź dla dzieci

Puzzle Szukaj i Znajdź to gwarancja niezapomnianych wrażeń podczas dobrze znanej, ponadczasowej zabawie. W przypadku tych puzzli prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero po ułożeniu pięknej ilustracji! Puzzle Szukaj i Znajdź to doskonały trening spostrzegawczości, podczas którego maluch musi odnaleźć na obrazku odpadnie elementy. Dzięki nim nie tylko rozwiniesz w swoim dziecku umiejętność logicznego myślenia i koncentracji, ale także wpłyniesz pozytywnie na rozwój jego zmysłów. Rozbudź w swoim dziecku pasję do poznawania świata i nauki za pomocą tej wyjątkowej gry. Puzzle, które oddziałują na zmysły będą świetną propozycją na zabawę szczególnie dla dzieci powyżej 4 roku życia!

Puzzle Szukaj i Znajdź dla najmłodszych

Puzzle wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów. To ciekawa forma układanki, która kryje w sobie wiele możliwości dla rozwoju malucha. Puzzle Szukaj i Znajdź pozwolą na rozwijanie wielu przydatnych umiejętności. Dzięki nim Twój maluch polepszy swoje zdolności manualne oraz kreatywne myślenie. Puzzle wpłyną pozytywnie także na koncentrację i spostrzegawczość.

Ćwiczymy spostrzegawczość z Szukaj i Znajdź

Różnorodność motywów i ilustracji zadowoli każdego małego odkrywcę. Dzięki układankom szukaj i znajdź Twój maluch będzie mógł ćwiczyć spostrzegawczość i odnajdywać wyjątkowe zwierzaki w tropikalnym lesie lub głęboko w oceanie. Kolorowe ilustracje zachęcą do zadawania pytań, nauki i zabawy. Każdy, ciekawy świata maluch znajdzie tu coś dla siebie! Podczas wybierania idealnych puzzli pamiętaj, by były one adekwatne do wieku i umiejętności Twojego dziecka. Zbyt trudne zniechęcą malucha, a za proste – szybko znudzą.
Sprawdź naszą ofertę na kostki sensoryczne dla niemowlaków oraz książeczki sensoryczne dla niemowlaka. Inni klienci szukali także: Cymbałki dla niemowlaków, Klocki dla 3 letniego dziecka i gry pamięciowe memory.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.