Zabawki rozwojowe logo

zabawkirozwojowe.pl

sklep@zabawkirozwojowe.pl

NIP: 6692432189

Skontaktuj się z nami też przez Facebooka

Często zadawane pytania

Czy dostanę paragon?

Firma nie wystawia paragonów. Nie są one ona potrzebne do zwrotu/wymiany towarów.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów zwolnieniu z kasy fiskalnej podlega:
“dostawa towarów w systemie wysyłkowym (pocztą lub przesyłkami kurierskimi), jeżeli dostawca towaru otrzyma w całości zapłatę za wykonaną czynność za pośrednictwem poczty, banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej (odpowiednio na rachunek bankowy podatnika lub na rachunek podatnika w spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej, której jest członkiem), a z ewidencji i dowodów dokumentujących zapłatę jednoznacznie wynika, jakiej konkretnie czynności dotyczyła i na czyją rzecz została dokonana (dane nabywcy, w tym jego adres).”

Ile trwa realizacja zamówienia?

Dokładamy wszelkich starań, by wysyłka następowała najszybciej, jak się da. Towar wysyłamy w ciągu 48-72h od trzymania zamówienia.

Jak wygląda zwrot?

Klient może w terminie 14 dni odstąpić od umowy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, klient musi poinformować zabawkirozwojowe.pl o swojej decyzji, wysyłając wiadomość na adres e-mail: sklep@zabawkirozwojowe.pl. W przypadku odstąpienia od umowy sklep zabawkirozwojowe.pl zwraca wszystkie otrzymane od klienta płatności niezwłocznie po otrzymaniu z powrotemzwracanych produktów. Zwracane produkty nie mogą być uszkodzone, nie mogą też nosić śladów użytkowania.

Chciałbyś, by Twoje produkty były oferowane na naszej stronie?

Skontaktuj się z nami mailowo, z przyjemnością rozważymy współpracę.

Co ma piernik do wiatraka?

Taką samą liczbę liter 😎.

Wyślij nam wiadomość

[contact-form-7 id=”11793″]