Polecane

Kategorie 0-3

Promocje

-16%
Brak w magazynie
121,00  102,00 
-16%
494,00  417,00 
-16%
Brak w magazynie

Sklep i artykuły spożywcze

Zestaw sałatkowy, Sevi, 3+

118,00  99,70 
-18%
-16%

Śledź nas na instagramieŚLEDŹ

Nie ma rzeczy niemożliwych - wystarczy tylko chcieć pomóc ❤️ Poznajcie historię, jak pomogliśmy rodzicom małej Natalki odnaleźć jej ukochaną zabawkę:  1️⃣ Odezwała się do nas mama małej Natalki, pisząc, że córeczka zgubiła na wakacjach ukochaną maskotkę, bez której dziecko nie potrafi spać i płacze całymi dniami. 
2️⃣ Nie mieliśmy maskotki na magazynie, co więcej, żaden sklep w Polsce i Europie, gdyż producent wycofał tę zabawkę ze sprzedaży. Ale czy mogliśmy zostawić dziecko pogrążone w tęsknocie za ukochaną maskotką 😊?
3️⃣ Poruszyliśmy niebo i ziemię, by zdobyć zabawkę - udało nam się uzyskać od producenta listę sklepów z całego świata, które jako ostatnie zakupiły większą partię tego produktu, a potem wysłaliśmy dziesiątki maili i przeprowadziliśmy wiele negocjacji ze sklepami z różnych krajów, by sprowadzić zabawkę.
4️⃣ W końcu się udało - sprowadziliśmy produkt z hurtowni z Belgi. Zanim jednak daliśmy go Natalce, postanowiliśmy przygotować dla niej dodatkową niespodziankę - serię zdjęć dokumentujących, że kotek wcale się nie zgubił, tylko przedłużył sobie wakacje.  Reakcję dziewczynki i jej mamy i całą historię poznacie z poniższego video 🙂 #ZabawkiRozwojowePL #ZabawkiRozwojowe #mama #dziecko #instadziecko #instamama #przedszkole #przedszkolak #instamatki #dzieci #love #zabawa #Zabawki #zabawkiedukacyjne #jestembojestes #mojewszystko  #zabawa #polska #sklepzzabawkami #sklepzzabawkami #rodzina #kocham
Nie ma rzeczy niemożliwych - wystarczy tylko chcieć pomóc ❤️ Poznajcie historię, jak pomogliśmy rodzicom małej Natalki odnaleźć jej ukochaną zabawkę: 1️⃣ Odezwała się do nas mama małej Natalki, pisząc, że córeczka zgubiła na wakacjach ukochaną maskotkę, bez której dziecko nie potrafi spać i płacze całymi dniami.  2️⃣ Nie mieliśmy maskotki na magazynie, co więcej, żaden sklep w Polsce i Europie, gdyż producent wycofał tę zabawkę ze sprzedaży. Ale czy mogliśmy zostawić dziecko pogrążone w tęsknocie za ukochaną maskotką 😊? 3️⃣ Poruszyliśmy niebo i ziemię, by zdobyć zabawkę - udało nam się uzyskać od producenta listę sklepów z całego świata, które jako ostatnie zakupiły większą partię tego produktu, a potem wysłaliśmy dziesiątki maili i przeprowadziliśmy wiele negocjacji ze sklepami z różnych krajów, by sprowadzić zabawkę. 4️⃣ W końcu się udało - sprowadziliśmy produkt z hurtowni z Belgi. Zanim jednak daliśmy go Natalce, postanowiliśmy przygotować dla niej dodatkową niespodziankę - serię zdjęć dokumentujących, że kotek wcale się nie zgubił, tylko przedłużył sobie wakacje. Reakcję dziewczynki i jej mamy i całą historię poznacie z poniższego video 🙂 #ZabawkiRozwojowePL #ZabawkiRozwojowe #mama #dziecko #instadziecko #instamama #przedszkole #przedszkolak #instamatki #dzieci #love #zabawa #Zabawki #zabawkiedukacyjne #jestembojestes #mojewszystko #zabawa #polska #sklepzzabawkami #sklepzzabawkami #rodzina #kocham